Miasto Szkła Krosno
75 : 73 18:20 | 12:20 | 18:19 | 27:14
Trefl Sopot
Etap I - 24 kolejka | 25.03.2017 18:00
Sędziowie: Wojciech Liszka, Dariusz Lenczowski, Mariusz Adameczek | Komisarz: Eugeniusz Kuglarz

Miasto Szkła Krosno

Trener: Michał Baran. Asystent: Kamil Piechucki

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Seid Hajrić 4 05:372/2 100.0   2/2 100.0   1   1   1 1 1       4 -4
6 Dariusz Oczkowicz 2 10:331/1 100.00/2 0.01/3 33.3         1 2     1     2 7
7 Royce Woolridge 2 22:501/3 33.30/2 0.01/5 20.0         2   1 1   1   0 -6
12 Szymon Jaworski DNP                                   
13 Jakub Dłuski 14 25:587/8 87.5   7/8 87.50/3 0.03   3 1 3 4 1   1   14 -8
21 Dawid Bręk 5 17:101/1 100.01/4 25.02/5 40.0         1 3           3 8
23 Devante Wallace 17 31:334/5 80.03/7 42.97/12 58.3   1 8 9 5 3 3 2   1   25 7
25 Dino Pita 4 27:360/3 0.01/4 25.01/7 14.31/2 50.0      2 2 2 2       -3 -6
44 Szymon Rduch 0 10:180/1 0.00/1 0.00/2 0.0     2 2 1 2   2       -1 -4
45 Kareem Maddox 16 27:053/4 75.01/2 50.04/6 66.77/8 87.5  15 15 2   7 2 1 1   30 3
91 Dariusz Wyka 11 21:201/3 33.33/4 75.04/7 57.1     6 6 1 1   1   2   16 13
Drużyna 1 1 2   1
Suma 75 200:00 20/31 64.5 9/26 34.6 29/57 50.9 8/13 61.5 5 31 36 16 17 18 12 2 6   90  

Trefl Sopot

Trener: Zoran Martić. Asystenci: Marcin Kloziński, Krzysztof Roszyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Łukasz Kolenda DNP                                   
3 Anthony Ireland 16 28:326/11 54.50/4 0.06/15 40.04/4 100.03   3 4   4 1     1 13 -5
5 Piotr Śmigielski 10 20:075/6 83.30/3 0.05/9 55.60/2 0.0  3 3 2 3 3 2 1   1 8 -2
7 Nikola Marković 13 37:571/2 50.03/6 50.04/8 50.02/2 100.0  6 6 1   2   1   1 17 1
8 Filip Dylewicz 8 29:201/5 20.02/5 40.03/10 30.0   2 5 7 2 2   1 1   2 10 -13
9 Jakub Karolak 6 17:300/3 0.02/3 66.72/6 33.3     1 1   1 2   1   1 4 8
10 Marcin Stefański 2 09:481/1 100.0   1/1 100.0     3 3   4           5 6
14 Grzegorz Kulka 0 02:55              1 1   1           1 2
23 Michał Kolenda 4 09:152/3 66.70/1 0.02/4 50.00/1 0.0      1 1 2         2 -7
25 Tyler Laser 6 14:031/1 100.01/2 50.02/3 66.71/1 100.0      3 1 2 2       6 -5
33 Maciej Żmudzki DNP                                   
55 Artur Mielczarek 8 30:331/3 33.32/7 28.63/10 30.0   2 2 4 3 5 2 1 1     8 5
Drużyna 1 4 5    
Suma 73 200:00 18/35 51.4 10/31 32.3 28/66 42.4 7/10 70 7 21 28 16 18 17 7 5   6 74