Czarni Słupsk
89 : 58 20:18 | 26:6 | 20:11 | 23:23
Trefl Sopot
Etap I - 10 kolejka | 10.12.2016 18:00
Sędziowie: Michał Proc, Łukasz Andrzejewski, Michał Sosin | Komisarz: Ryszard Łabędź

Energa Czarni Słupsk

Trener: Roberts Štelmahers. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jerel Blassingame 11 23:571/3 33.32/7 28.63/10 30.03/4 75.01 1 2 7 4 2 4       8 14
3 Przemysław Fuks 2 01:441/1 100.00/1 0.01/2 50.0           1           1 -2
5 Justin Jackson 6 18:233/4 75.0   3/4 75.0   3 7 10   2 1 1 2 2   18 5
8 Piotr Dąbrowski 0 07:10   0/2 0.00/2 0.0     1 1 1 1     1     1 -5
9 Łukasz Seweryn 13 24:53   4/5 80.04/5 80.01/1 100.0        3           12 20
10 Andrzej Urban 0 01:44                        1       -1 -2
11 Marcus Ginyard 19 23:377/9 77.80/1 0.07/10 70.05/6 83.34 5 9 3 2 5   1 1   29 33
12 Jarosław Mokros 4 22:262/4 50.00/1 0.02/5 40.0   5 1 6 3 4   3   1   8 12
22 Mantas Cesnauskis 6 18:19   2/6 33.32/6 33.3   1 1 2 4 1   1 3     10 20
33 Grzegorz Surmacz 5 12:161/3 33.31/2 50.02/5 40.0     4 4 1       1     8 18
40 Chavaughn Lewis 12 23:543/9 33.31/3 33.34/12 33.33/4 75.02 4 6 2 2 6 4 5     12 16
45 David Kravish 11 21:375/6 83.3   5/6 83.31/1 100.0  3 3 2 3 2 2   2   15 26
Drużyna   3 3   1
Suma 89 200:00 23/39 59 10/28 35.7 33/67 49.3 13/16 81.3 16 27 43 23 23 16 16 13 6   121  

Trefl Sopot

Trener: Zoran Martić. Asystenci: Marcin Kloziński, Krzysztof Roszyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Anthony Ireland 16 29:471/4 25.02/5 40.03/9 33.38/9 88.9  2 2 2 3 8 1 2   2 14 -12
5 Piotr Śmigielski 0 20:180/2 0.00/2 0.00/4 0.0   1   1 3 4 2 1       -1 -19
6 Bartosz Majewski 7 20:182/2 100.01/1 100.03/3 100.0           1   4       3 -9
7 Nikola Marković 9 31:412/8 25.01/1 100.03/9 33.32/3 66.72 8 10 2 2 3 4 4   2 14 -15
8 Filip Dylewicz 5 18:272/7 28.60/3 0.02/10 20.01/1 100.01 1 2     2 4 1   1 -4 -18
9 Jakub Karolak 12 34:072/6 33.31/6 16.73/12 25.05/6 83.3        1 3   3   1 5 -28
10 Marcin Stefański 4 21:392/4 50.0   2/4 50.00/2 0.01 3 4 2 4 2 2 1     5 -16
13 Jakub Motylewski 0 01:21                          1     1 -1
14 Grzegorz Kulka 5 12:091/1 100.0   1/1 100.03/4 75.0          2         4 -18
21 Pedja Stamenković 0 10:130/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1 1 2 1 1 1     0 -19
23 Michał Kolenda DNP                                   
Drużyna 5 3 8   1
Suma 58 200:00 12/35 34.3 5/19 26.3 17/54 31.5 19/25 76 5 15 20 10 17 23 17 13   6 41