MKS Dąbrowa Górnicza
92 : 55 24:18 | 27:9 | 18:18 | 23:10
Trefl Sopot
Etap I - 8 kolejka | 26.11.2016 18:00
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Michał Sosin, Łukasz Jankowski | Komisarz: Wiesław Zych

MKS Dąbrowa Górnicza

Trener: Dražen Anzulović. Asystent: Michał Dukowicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Patryk Wieczorek 7 11:241/2 50.01/2 50.02/4 50.02/2 100.0      3 1 1 1 1     8 12
3 Kerron Johnson 3 17:570/1 0.0   0/1 0.03/4 75.0      4 1 6         5 11
4 Marcin Piechowicz 5 16:18   1/1 100.01/1 100.02/2 100.0  5 5 6 1 2 1       15 22
5 Roderick Trice 9 14:453/4 75.01/2 50.04/6 66.7         2 2 1 1 2     10 20
9 Jeremiah Wilson 12 17:526/10 60.00/3 0.06/13 46.2   2 3 5   2 1         10 12
10 Piotr Pamuła 9 19:592/2 100.01/2 50.03/4 75.02/2 100.0      2 2 2 3 1 1   9 8
11 Bartłomiej Wołoszyn 10 31:063/3 100.01/2 50.04/5 80.01/2 50.0  4 4 3 2 4 1 2     16 30
13 Maciej Kucharek 0 10:180/2 0.0   0/2 0.0     2 2 1 2           1 10
15 Witalij Kowalenko 13 17:215/6 83.31/3 33.36/9 66.7   2 3 5 1 2       1   17 13
21 Przemysław Szymański 14 20:505/8 62.51/1 100.06/9 66.71/2 50.0  4 4 1 2 1   1 1 1 17 23
41 Jakub Parzeński 10 23:574/7 57.1   4/7 57.12/3 66.71 7 8 3 4 3 3 1 2   17 26
Drużyna 1 1 2    
Suma 92 201:47 29/45 64.4 7/16 43.8 36/61 59 13/17 76.5 5 28 33 26 21 21 10 8 5 1 125  

Trefl Sopot

Trener: Zoran Martić. Asystenci: Marcin Kloziński, Krzysztof Roszyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Łukasz Kolenda 0 02:53   0/1 0.00/1 0.0         1 2   1       -1 -2
3 Anthony Ireland 15 26:343/6 50.02/4 50.05/10 50.03/3 100.01 2 3   2 2 2       11 -21
5 Piotr Śmigielski 4 20:430/4 0.00/2 0.00/6 0.04/4 100.0  3 3 1 3 4   1     3 -16
6 Bartosz Majewski 1 08:26   0/1 0.00/1 0.01/2 50.0        1 2         -1 -9
7 Nikola Marković 21 29:405/8 62.52/3 66.77/11 63.65/10 50.04 5 9   2 6 3   1 1 19 -24
8 Filip Dylewicz 1 21:170/3 0.00/1 0.00/4 0.01/2 50.0  3 3 2 2 1 2       -1 -16
9 Jakub Karolak 3 16:250/4 0.00/2 0.00/6 0.03/3 100.0  2 2   1 1 1     1 -2 -21
13 Jakub Motylewski 2 10:201/2 50.0   1/2 50.0     1 1   2 1         2 -13
14 Grzegorz Kulka 5 18:430/1 0.01/5 20.01/6 16.72/2 100.0  1 1   2 2 1 2     2 -21
21 Pedja Stamenković 0 19:35                  2 2 1 3 2     1 -22
23 Michał Kolenda 3 25:241/2 50.00/2 0.01/4 25.01/1 100.01 1 2   2 1 2     1 0 -20
Drużyna 2 2 4   2
Suma 55 200:00 10/30 33.3 5/21 23.8 15/51 29.4 20/27 74.1 6 18 24 6 21 21 15 5 1 3 33