Rosa Radom
68 : 64 13:22 | 14:11 | 21:11 | 20:20
Siarka Tarnobrzeg
Etap I - 4 kolejka | 29.10.2016 18:00
Sędziowie: Michał Proc, Robert Zieliński, Łukasz Jankowski | Komisarz: Ryszard Łabędź

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystent: Piotr Kardaś

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
8 Robert Witka 2 20:261/2 50.00/1 0.01/3 33.3     3 3 2 3     1   1 6 11
9 Maciej Bojanowski 3 11:441/2 50.00/1 0.01/3 33.31/2 50.0  3 3 1   2     1   5 -2
13 Tyrone Brazelton 4 25:321/6 16.70/5 0.01/11 9.12/3 66.72   2 5 3 4 5     1 -5 3
15 Jarosław Zyskowski 9 23:503/5 60.00/3 0.03/8 37.53/4 75.01   1   1 2 1     1 3 -5
24 Michał Sokołowski 28 30:256/11 54.52/3 66.78/14 57.110/13 76.91 6 7 3 1 11 1 3 1   32 7
27 Michał Sadło DNP                                   
29 Filip Zegzuła 2 08:251/1 100.00/1 0.01/2 50.0         1 1     2     4 -1
30 Mateusz Szczypiński DNP                                   
32 Kim Adams 0 18:430/3 0.0   0/3 0.0   2 4 6 1 2   1 1 1   5 -9
34 Łukasz Bonarek 0 13:070/2 0.00/1 0.00/3 0.0   1 1 2               -1 -4
35 Damian Jeszke 8 25:011/1 100.02/4 50.03/5 60.0     7 7 1 2   1       13 11
55 Darnell Jackson 12 22:474/7 57.10/1 0.04/8 50.04/4 100.01 7 8 1 3 5 3 1   1 15 9
Drużyna   1 1    
Suma 68 200:00 18/40 45 4/20 20 22/60 36.7 20/26 76.9 8 31 39 15 16 24 12 8 3 4 77  

Siarka Tarnobrzeg

Trener: Zbigniew Pyszniak. Asystent: Arkadiusz Papka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Krzysztof Jakóbczyk 8 31:340/4 0.01/5 20.01/9 11.15/6 83.3  2 2 2 2 2 3       0 1
8 Marcin Malczyk 2 18:201/3 33.30/1 0.01/4 25.0     2 2 1 2       1   3 -9
10 Darien Nelson-Henry 4 19:282/4 50.0   2/4 50.00/2 0.01 7 8 1 1 2 3 1 2 1 9 2
13 Brandon Brown 17 28:014/8 50.02/5 40.06/13 46.23/3 100.0  3 3 7 5 3 2 1   1 19 5
14 Jakub Patoka 6 24:572/4 50.00/1 0.02/5 40.02/2 100.0  5 5   3 5   1 1   10 -9
15 Michał Musijowski DNP                                   
18 Tomasz Wojdyła 13 31:435/6 83.31/3 33.36/9 66.7   3 7 10 1 3 1 2 2     21 -6
20 Piotr Pandura DNP                                   
24 Wiktor Rycerz DNP                                   
25 Alex Welsh 4 14:230/1 0.01/2 50.01/3 33.31/2 50.0  2 2   4 1 2       1 -1
43 Travis Releford 10 31:343/10 30.01/5 20.04/15 26.71/2 50.01 5 6 3 4 1 1 1   1 7 -3
Drużyna 2 1 3 1  
Suma 64 200:00 17/40 42.5 6/22 27.3 23/62 37.1 12/17 70.6 5 33 38 15 24 15 13 6 4 3 70