BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
65 : 68 14:15 | 16:7 | 15:22 | 20:24
Polpharma Starogard Gdański
Etap I - 4 kolejka | 29.10.2016 18:00
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Mariusz Nawrocki, Karol Nowak | Komisarz: Marek Lembrych

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski

Trener: Emil Rajkovikj

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Aaron Johnson 10 23:512/3 66.72/3 66.74/6 66.70/2 0.05 2 7 3 3 2 4       12 -13
3 Mateusz Zębski DNP                                   
4 Marvin Jefferson 2 07:431/3 33.3   1/3 33.3   1   1 1       1   1 3 2
5 Porter Troupe 4 14:460/2 0.01/4 25.01/6 16.71/2 50.0  2 2 1 5 1 3 2     0 9
6 Tomasz Ochońko 8 16:091/2 50.01/3 33.32/5 40.03/4 75.01 5 6 2 2 3 1     1 11 10
9 Szymon Szewczyk 4 24:142/4 50.00/7 0.02/11 18.2   2 6 8   1 1 2   1 1 2 2
10 Christo Nikołow 17 35:324/8 50.02/6 33.36/14 42.93/4 75.0  2 2 3 3 5 2       11 -6
11 Władysław Koreniuk 2 12:311/2 50.0   1/2 50.0           2   1 1     1 -4
13 Kamil Chanas 6 31:040/3 0.02/5 40.02/8 25.0     1 1 3 3 1 2       2 -1
15 Łukasz Majewski 4 23:231/1 100.00/1 0.01/2 50.02/2 100.01 2 3 2 5 3 1 2     9 -5
18 Daniel Grujić DNP                                   
51 Adam Kaczmarzyk 8 10:470/1 0.02/2 100.02/3 66.72/2 100.0  1 1   2 3   1     9 -9
Drużyna   4 4   1
Suma 65 200:00 12/29 41.4 10/31 32.3 22/60 36.7 11/16 68.8 10 21 31 15 26 19 16 7 1 3 60  

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Mindaugas Budzinauskas. Asystent: Jarosław Drewa

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Anthony Miles 10 20:282/5 40.01/6 16.73/11 27.33/6 50.01 6 7 1   6 1 1     7 -4
4 Michael Hicks 10 25:271/4 25.02/5 40.03/9 33.32/2 100.0  2 2 2 5 2 3       5 2
5 Łukasz Diduszko 7 34:191/4 25.01/2 50.02/6 33.32/2 100.02 3 5   2 5 1 1     8 8
7 Martynas Sajus 14 30:295/8 62.5   5/8 62.54/6 66.74 7 11 2 2 5 1 2 2   25 11
8 Martynas Paliukenas 5 21:141/3 33.31/1 100.02/4 50.0   1 1 2   5 1 4 2     3 9
9 Marcin Flieger 17 35:384/7 57.12/6 33.36/13 46.23/4 75.02 4 6 5 2 6 2 1   1 19 6
10 Thomas Davis 0 01:41              1 1               1 1
11 Uroš Mirković 5 21:371/5 20.01/2 50.02/7 28.6   1 2 3 2     1 1 1   6 -9
44 Karol Michałek 0 02:10                    1           0 0
55 Jakub Schenk 0 04:220/1 0.0   0/1 0.0     1 1   1 1         0 -3
91 Szymon Długosz 0 02:35                    1           0 -6
Drużyna 4 2 6   1
Suma 68 200:00 15/37 40.5 8/22 36.4 23/59 39 14/20 70 11 27 38 12 19 26 13 8 3 1 74