HydroTruck Radom
53 : 65 16:16 | 9:16 | 20:23 | 8:10
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Finał - 3 mecz | 31.05.2016 20:00
Sędziowie: Marek Ćmikiewicz, Tomasz Trawicki, Michał Proc | Komisarz: Eugeniusz Kuglarz

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystent: Piotr Kardaś

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Torey Thomas 11 31:323/5 60.01/6 16.74/11 36.42/2 100.0  5 5 3 1 4 2 2     12 -14
8 Robert Witka 2 27:031/2 50.00/2 0.01/4 25.0     2 2   4 2 2   1   0 -4
10 Filip Zegzuła DNP                                   
11 C.J. Harris 15 28:291/3 33.32/5 40.03/8 37.57/10 70.01 1 2 3 1 6 1 1 1 2 13 -1
14 Igor Zajcew 5 21:170/1 0.01/4 25.01/5 20.02/2 100.01   1   1 1   1 1   4 -8
22 Daniel Szymkiewicz 3 23:061/2 50.00/2 0.01/4 25.01/2 50.0  1 1 1 1 2 2 1     0 -7
24 Michał Sokołowski 7 33:002/4 50.01/5 20.03/9 33.3     6 6 2 3 3   1 1 1 11 -7
32 Kim Adams 5 15:142/2 100.0   2/2 100.01/2 50.0  2 2 1 2   1 1     7 -1
34 Łukasz Bonarek 3 08:25   1/1 100.01/1 100.0     1 1   1 1 1       3 -2
35 Damian Jeszke 0 05:55   0/1 0.00/1 0.0   1   1   1 1 1       -1 -9
50 Seid Hajrić 2 05:591/1 100.0   1/1 100.0   1 1 2   1   1       3 -7
55 Jakub Schenk DNP                                   
Drużyna   2 2   2
Suma 53 200:00 11/20 55 6/26 23.1 17/46 37 13/18 72.2 4 19 23 10 16 20 11 7 4 3 52  

Stelmet BC Zielona Góra

Trener: Sašo Filipovski. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Dee Bost 8 25:113/6 50.00/2 0.03/8 37.52/3 66.7  1 1 4 1 2 3 2     6 13
7 Kamil Zywert DNP                                   
10 Szymon Szewczyk 3 06:280/2 0.01/2 50.01/4 25.0         1 2   1       0 2
14 Vlad-Sorin Moldoveanu 8 22:521/2 50.02/3 66.73/5 60.0     3 3   1 3 1       8 9
17 Marcel Ponitka DNP                                   
20 Mateusz Ponitka 11 28:513/6 50.01/2 50.04/8 50.02/2 100.0  5 5 4 2 3 1 3 1 2 19 6
33 Karol Gruszecki 16 27:242/7 28.64/5 80.06/12 50.00/4 0.04 4 8 1 2 2 1 1   1 15 18
34 Adam Hrycaniuk 4 21:232/4 50.0   2/4 50.0   3 5 8 1 1 1 1       10 6
35 Przemysław Zamojski 2 23:451/2 50.00/2 0.01/4 25.0   1 3 4 1 5 2 2 1 1   4 0
41 Dejan Borovnjak 4 10:421/2 50.0   1/2 50.02/2 100.0        3 3 2   1   2 3
42 Nemanja Djurišić 7 17:082/3 66.71/2 50.03/5 60.0   1 3 4   1           9 3
55 Łukasz Koszarek 2 16:161/2 50.00/4 0.01/6 16.7         2 2   2     1 -3 0
Drużyna 2 5 7   1
Suma 65 200:00 16/36 44.4 9/22 40.9 25/58 43.1 6/11 54.5 9 24 33 14 20 16 14 7 3 4 70