Stelmet Enea BC Zielona Góra
70 : 51 20:9 | 17:16 | 18:12 | 15:14
HydroTruck Radom
Finał - 2 mecz | 28.05.2016 20:00
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Dariusz Zapolski, Łukasz Andrzejewski | Komisarz: Ryszard Jabłoński

Stelmet BC Zielona Góra

Trener: Sašo Filipovski. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Dee Bost 15 22:262/3 66.73/6 50.05/9 55.62/2 100.0      2 3 1 2 2     13 6
7 Kamil Zywert 0 01:20                        1       -1 -4
10 Szymon Szewczyk DNP                                   
14 Vlad-Sorin Moldoveanu 6 22:220/1 0.02/4 50.02/5 40.0   2 5 7 3 3 3   1     14 7
17 Jakub Der 0 01:200/1 0.00/1 0.00/2 0.0                       -2 -4
20 Mateusz Ponitka 10 22:115/5 100.00/3 0.05/8 62.5   2 7 9   4 4 3 2     15 26
33 Karol Gruszecki 8 21:011/4 25.02/4 50.03/8 37.5   1 2 3 2 2   3     1 5 1
34 Adam Hrycaniuk 9 26:553/8 37.5   3/8 37.53/4 75.02 5 7 1 1 3 1     1 10 18
35 Przemysław Zamojski 0 20:200/1 0.00/1 0.00/2 0.0     3 3 1   1 3     1 -1 2
41 Dejan Borovnjak 6 13:052/3 66.7   2/3 66.72/2 100.0      2 3 3 3       4 1
42 Nemanja Djurišić 4 17:382/4 50.00/1 0.02/5 40.0   3 3 6   5   1   1 1 7 12
55 Łukasz Koszarek 12 31:222/6 33.32/4 50.04/10 40.02/2 100.03 4 7 4 5 4       1 17 30
Drużyna 3 2 5   1
Suma 70 200:00 17/36 47.2 9/24 37.5 26/60 43.3 9/10 90 13 29 42 15 26 19 17 5 1 5 81  

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystent: Piotr Kardaś

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Torey Thomas 6 23:160/1 0.02/5 40.02/6 33.3         3 3 1 2 1     4 -5
8 Robert Witka 8 20:482/4 50.01/6 16.73/10 30.01/2 50.01 2 3   2 2 1       2 -4
10 Filip Zegzuła 0 01:20                                0 2
11 C.J. Harris 5 27:081/4 25.01/2 50.02/6 33.3   1 1 2 1 1 5 2 1     3 -4
14 Igor Zajcew 4 15:530/2 0.01/5 20.01/7 14.31/2 50.01 1 2 1 2 2 1 1 2   2 2
22 Daniel Szymkiewicz 9 23:202/3 66.71/4 25.03/7 42.92/2 100.0  2 2 4 2 3 4 1   1 8 -18
24 Michał Sokołowski 13 24:302/3 66.71/2 50.03/5 60.06/9 66.7  3 3 2 2 6 3 1 1   12 -13
32 Kim Adams 0 20:380/1 0.0   0/1 0.0   2 2 4 1 3 1   2 2   8 -13
34 Łukasz Bonarek 0 08:15   0/1 0.00/1 0.0     1 1     1         0 -11
35 Damian Jeszke 2 17:431/1 100.00/3 0.01/4 25.0   1 1 2 1 1 2         2 -18
50 Seid Hajrić 2 14:260/3 0.0   0/3 0.02/2 100.0  1 1   3 2 1 1     0 -12
55 Jakub Schenk 2 02:431/1 100.0   1/1 100.0               1       1 -1
Drużyna   2 2    
Suma 51 200:00 9/23 39.1 7/28 25 16/51 31.4 12/17 70.6 6 14 20 13 19 25 15 8 5 1 42