Czarni Słupsk
61 : 77 16:18 | 17:22 | 9:22 | 19:15
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Półfinały - 3 mecze | 18.05.2016 20:00
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Marek Maliszewski, Michał Sosin | Komisarz: Wiesław Zych

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jerel Blassingame 10 29:192/6 33.32/6 33.34/12 33.3         6 3 3 1 1     8 -6
2 Demonte Harper 11 29:001/4 25.03/7 42.94/11 36.4   1 2 3 2 4 1 3 2 1   9 -19
4 Folarin Campbell 10 21:413/7 42.90/2 0.03/9 33.34/6 66.71   1 1 1 6 2 2 1   5 -7
5 Justin Jackson 0 18:200/2 0.0   0/2 0.0     5 5   2 2 1   1   3 -12
9 Łukasz Seweryn 8 20:331/1 100.02/4 50.03/5 60.0         1 3   1       6 -13
12 Jarosław Mokros 6 24:280/1 0.02/8 25.02/9 22.2   2 1 3 1 1 1         3 -15
15 Cheikh Mbodj 8 21:402/3 66.7   2/3 66.74/8 50.01 3 4 1 2 7 1   1   8 -4
17 Marek Zywert 6 10:00   2/4 50.02/4 50.0   1   1   3           5 4
22 Mantas Cesnauskis DNP                                   
23 Bartosz Sprengel DNP                                   
25 Dawid Rypiński DNP                                   
33 Grzegorz Surmacz 2 24:591/2 50.00/2 0.01/4 25.0     4 4 3 3       1   7 -8
Drużyna 2 4 6    
Suma 61 200:00 10/26 38.5 11/33 33.3 21/59 35.6 8/14 57.1 6 15 21 15 22 20 9 5 5   54  

Stelmet BC Zielona Góra

Trener: Sašo Filipovski. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Dee Bost 10 23:461/4 25.02/4 50.03/8 37.52/2 100.01 1 2 4 1 5 2 1     10 12
7 Kamil Zywert 0 02:050/1 0.0   0/1 0.0                     1 -1 -4
9 Radosław Trubacz 0 02:05   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -4
10 Szymon Szewczyk 0 01:350/2 0.0   0/2 0.0   1 1 2       1       -1 -4
14 Vlad-Sorin Moldoveanu 6 33:300/1 0.02/3 66.72/4 50.0   1 6 7   3   2 1     10 18
20 Mateusz Ponitka 10 25:193/5 60.01/3 33.34/8 50.01/3 33.31 4 5 3 1 2         12 19
33 Karol Gruszecki 13 20:323/4 75.01/3 33.34/7 57.14/4 100.02 3 5 1 2 3         16 12
34 Adam Hrycaniuk 2 11:591/3 33.3   1/3 33.30/1 0.0  1 1   5 1       1 0 0
35 Przemysław Zamojski 6 21:002/2 100.00/4 0.02/6 33.32/2 100.0  4 4   2 2         6 4
41 Dejan Borovnjak 12 25:285/8 62.5   5/8 62.52/2 100.02 3 5 2 4 3 4 1   2 13 22
42 Nemanja Djurišić 4 07:261/3 33.3   1/3 33.32/2 100.02   2     1       1 4 -1
55 Łukasz Koszarek 14 25:153/3 100.02/2 100.05/5 100.02/4 50.01 5 6 5 2 5 2 1     22 6
Drużyna   5 5   2
Suma 77 200:00 19/36 52.8 8/20 40 27/56 48.2 15/20 75 11 28 39 15 20 22 11 4   5 90