Stelmet Enea BC Zielona Góra
87 : 67 19:20 | 23:15 | 26:11 | 19:21
Czarni Słupsk
Półfinały - 2 mecze | 15.05.2016 20:00
Sędziowie: Marek Ćmikiewicz, Michał Proc, Łukasz Andrzejewski | Komisarz: Wojciech Chomicz

Stelmet BC Zielona Góra

Trener: Sašo Filipovski. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Dee Bost 8 19:441/4 25.01/5 20.02/9 22.23/4 75.02 1 3 4 4 3 1 3   2 9 13
7 Kamil Zywert 3 03:481/3 33.3   1/3 33.31/1 100.0          1       1 1 -5
10 Szymon Szewczyk 5 13:031/1 100.01/3 33.32/4 50.0   1 4 5   2   1 1     8 8
14 Vlad-Sorin Moldoveanu 10 17:481/3 33.32/4 50.03/7 42.92/6 33.3  1 1 1 1 3     1 1 5 8
17 Jakub Der 2 03:241/1 100.00/2 0.01/3 33.3                     1 0 -5
20 Mateusz Ponitka 14 19:592/5 40.03/3 100.05/8 62.51/1 100.0  6 6 3 1 4 2 1     19 10
33 Karol Gruszecki 4 22:121/1 100.00/3 0.01/4 25.02/2 100.01   1   3 1 2       0 4
34 Adam Hrycaniuk 5 13:101/3 33.3   1/3 33.33/4 75.03 2 5 1 2 2 1 1   1 8 4
35 Przemysław Zamojski 13 29:062/3 66.73/6 50.05/9 55.60/2 0.0  2 2 4 3 2 1 1     13 25
41 Dejan Borovnjak 8 13:472/6 33.3   2/6 33.34/4 100.01 3 4   4 2 1     2 7 8
42 Nemanja Djurišić 8 22:121/2 50.00/1 0.01/3 33.36/9 66.74 6 10   2 5 1       12 12
55 Łukasz Koszarek 7 21:472/4 50.00/1 0.02/5 40.03/4 75.02 2 4 5 2 4   1     13 18
Drużyna 3   3    
Suma 87 200:00 16/36 44.4 10/28 35.7 26/64 40.6 25/37 67.6 14 27 41 18 24 27 10 8 1 8 95  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jerel Blassingame 6 28:121/3 33.31/5 20.02/8 25.01/2 50.0  2 2 5 4 4 2       4 -20
2 Demonte Harper 8 28:460/2 0.02/3 66.72/5 40.02/2 100.0  2 2 5 2 3 4 2 1   11 -16
4 Folarin Campbell 10 24:131/6 16.71/3 33.32/9 22.25/8 62.5  3 3 3 3 6 5 1     2 -3
5 Justin Jackson 10 28:244/7 57.1   4/7 57.12/7 28.63 7 10 2 3 7 2 1 5 1 18 -10
9 Łukasz Seweryn 13 28:250/1 0.04/7 57.14/8 50.01/1 100.0  3 3   1   2 1     11 -14
12 Jarosław Mokros 3 17:150/1 0.01/3 33.31/4 25.0   1 1 2   4           2 -2
15 Cheikh Mbodj 6 10:253/3 100.0   3/3 100.00/1 0.01 3 4   5 2 2 1 2   10 -11
17 Marek Zywert 5 06:401/1 100.01/2 50.02/3 66.7     1 1 1 3           6 0
22 Mantas Cesnauskis DNP                                   
23 Bartosz Sprengel DNP                                   
25 Dawid Rypiński DNP                                   
33 Grzegorz Surmacz 6 27:400/1 0.02/4 50.02/5 40.0     2 2 1 2 1         6 -24
Drużyna 2 4 6    
Suma 67 200:00 10/25 40 12/27 44.4 22/52 42.3 11/21 52.4 5 24 29 17 27 23 17 6 8 1 70