Stelmet Enea BC Zielona Góra
93 : 73 26:22 | 26:20 | 13:19 | 28:12
Czarni Słupsk
Półfinały - 1 mecze | 13.05.2016 20:00
Sędziowie: Marcin Kowalski, Sławomir Moszakowski, Michał Chrakowiecki | Komisarz: Konrad Tomczyk

Stelmet BC Zielona Góra

Trener: Sašo Filipovski. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Dee Bost 11 22:041/5 20.03/8 37.54/13 30.8     3 3 6 4 2   3     14 19
7 Kamil Zywert 0 00:53                                0 3
9 Radosław Trubacz DNP                                   
10 Szymon Szewczyk 2 04:20         2/2 100.01 1 2     2         4 -1
14 Vlad-Sorin Moldoveanu 20 27:072/2 100.04/6 66.76/8 75.04/4 100.0  2 2 4 2 5 1 1 1   25 17
20 Mateusz Ponitka 19 29:433/5 60.02/6 33.35/11 45.57/8 87.51 5 6 3 1 4 2       19 19
33 Karol Gruszecki 2 11:391/2 50.00/1 0.01/3 33.3     2 2 1 2 1 1     1 2 -3
34 Adam Hrycaniuk 5 20:361/4 25.0   1/4 25.03/4 75.04 3 7 1 3 3 6 2     5 12
35 Przemysław Zamojski 6 27:36   2/6 33.32/6 33.3   1 5 6 5 2 2 1 2     14 15
41 Dejan Borovnjak 9 15:043/4 75.0   3/4 75.03/4 75.01 3 4 1 5 4 4       8 9
42 Nemanja Djurišić 11 12:535/6 83.30/1 0.05/7 71.41/2 50.02 3 5 1 1 1 1 1     14 3
55 Łukasz Koszarek 8 28:051/3 33.31/2 50.02/5 40.03/5 60.0      2 2 4 2 2   1 5 7
Drużyna 2 2 4    
Suma 93 200:00 17/31 54.8 12/30 40 29/61 47.5 23/29 79.3 10 27 37 24 22 28 18 11 1 2 110  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jerel Blassingame 13 34:143/5 60.02/6 33.35/11 45.51/2 50.01 4 5 9 3 7 3 1   1 18 -15
2 Demonte Harper 14 22:084/11 36.42/6 33.36/17 35.3   1 1 2 2 3 1 5 2 1   5 -4
4 Folarin Campbell 8 22:451/3 33.32/6 33.33/9 33.3   2 3 5     4 3       4 -18
5 Justin Jackson 12 23:235/6 83.3   5/6 83.32/4 50.02 2 4 1 4 5 3       11 -23
9 Łukasz Seweryn 9 29:25   3/8 37.53/8 37.5     1 1 1 4 1   3     9 -10
12 Jarosław Mokros 4 22:260/1 0.01/5 20.01/6 16.71/2 50.0  5 5 1 5 2 3       1 -11
15 Cheikh Mbodj 9 16:374/5 80.0   4/5 80.01/1 100.01 1 2   5 1   1 1   12 3
17 Marek Zywert 0 05:360/2 0.00/2 0.00/4 0.0   1 1 2 1     1 1     -1 -13
22 Mantas Cesnauskis DNP                                   
23 Bartosz Sprengel 0 00:53                                0 -3
25 Dawid Rypiński 0 01:32                                0 -5
33 Grzegorz Surmacz 4 21:012/2 100.00/2 0.02/4 50.0   3 2 5   5   2       5 -1
Drużyna 1 2 3 2 1
Suma 73 200:00 19/35 54.3 10/35 28.6 29/70 41.4 5/9 55.6 11 20 31 15 29 21 20 8 2 1 64