Polski Cukier Toruń
86 : 71 21:23 | 23:22 | 29:16 | 13:10
Czarni Słupsk
Ćwierćfinały - 2 mecze | 30.04.2016 19:00
Sędziowie: Marek Ćmikiewicz, Robert Mordal, Damian Ottenburger | Komisarz: Marek Lembrych

Polski Cukier Toruń

Trener: Jacek Winnicki. Asystent: Jarosław Zawadka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Markeith Cummings 10 18:552/3 66.71/1 100.03/4 75.03/3 100.02 4 6 4 4 3 1       18 3
4 Tomasz Śnieg 10 23:482/3 66.7   2/3 66.76/6 100.03 2 5 3 4 3 3 1     15 18
7 Krzysztof Sulima 14 23:356/10 60.00/1 0.06/11 54.52/2 100.06 2 8   2 3 1 1   1 17 1
9 Kamil Michalski 0 03:100/1 0.0   0/1 0.0               1     1 -2 -4
11 Stevan Milošević 0 03:19                        1       -1 1
12 Łukasz Wiśniewski 7 26:450/4 0.02/5 40.02/9 22.21/2 50.02 6 8 2 4 2 1 1     9 11
13 Maksym Kornijenko 8 23:582/3 66.70/1 0.02/4 50.04/6 66.71 3 4 1 5 4 1 2   1 10 13
19 Bartosz Bochno DNP                                   
21 Danny Gibson 23 24:544/7 57.13/6 50.07/13 53.86/6 100.0  3 3 3 2 5 3 1     21 6
23 Michał Michalak 5 22:281/3 33.31/3 33.32/6 33.3     1 1 2     4       0 11
42 Sean Denison 9 27:251/4 25.02/3 66.73/7 42.91/2 50.02 2 4 2 2 2 3     1 7 18
43 Aleksander Perka 0 01:430/1 0.00/1 0.00/2 0.0                       -2 -3
Drużyna 2 2 4   2
Suma 86 200:00 18/39 46.2 9/21 42.9 27/60 45 23/27 85.2 16 23 39 17 23 22 19 6   4 92  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jerel Blassingame 9 31:434/6 66.70/5 0.04/11 36.41/1 100.0  2 2 6 2 6 3 2     9 -10
2 Demonte Harper 10 26:594/7 57.10/2 0.04/9 44.42/4 50.0  3 3 4 3 6 5 2     7 -6
4 Folarin Campbell 11 21:182/4 50.01/1 100.03/5 60.04/4 100.0  1 1 5   5 4       11 -14
5 Justin Jackson 15 26:525/7 71.4   5/7 71.45/10 50.02 5 7   4 5 4 3 2   16 -9
9 Łukasz Seweryn 11 26:131/2 50.03/4 75.04/6 66.7     2 2 1 3           12 -4
12 Jarosław Mokros DNP                                   
13 Kacper Borowski 3 04:40   1/1 100.01/1 100.0                       3 0
15 Cheikh Mbodj 0 13:080/2 0.0   0/2 0.0   3   3   5 1 2   1   0 -6
17 Marek Zywert 0 03:39   0/1 0.00/1 0.0                       -1 3
22 Mantas Cesnauskis 6 16:380/1 0.02/5 40.02/6 33.3   2 1 3 1 1           6 -16
25 Dawid Rypiński DNP                                   
33 Grzegorz Surmacz 6 28:503/4 75.00/6 0.03/10 30.0   2 1 3   4   1   1   2 -13
Drużyna 1 1 2 1  
Suma 71 200:00 19/33 57.6 7/25 28 26/58 44.8 12/19 63.2 9 15 24 17 22 23 19 7 4   65