Stelmet Enea BC Zielona Góra
81 : 53 24:12 | 18:8 | 18:16 | 21:17
Arka Gdynia
Ćwierćfinały - 2 mecze | 30.04.2016 17:30
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Dariusz Szczerba, Arnauld Kom Njilo | Komisarz: Leszek Rakoczy

Stelmet BC Zielona Góra

Trener: Sašo Filipovski. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Dee Bost 8 21:162/3 66.71/4 25.03/7 42.91/2 50.01 1 2 2 2 4 2 2     7 10
7 Kamil Zywert 3 07:311/1 100.0   1/1 100.01/4 25.01 2 3 2 1 2 1       4 2
10 Szymon Szewczyk 9 14:392/3 66.71/3 33.33/6 50.02/2 100.01 4 5     2         11 13
14 Vlad-Sorin Moldoveanu 10 12:092/2 100.02/3 66.74/5 80.0   1 4 5 1 1           15 16
17 Jakub Der 0 06:290/1 0.00/3 0.00/4 0.0   2   2               -2 4
20 Mateusz Ponitka 7 19:202/2 100.01/2 50.03/4 75.0     4 4 2 2 4 1 1     12 24
33 Karol Gruszecki 3 22:371/3 33.30/2 0.01/5 20.01/2 50.0  1 1 3 4 2   2 1   5 2
34 Adam Hrycaniuk 9 18:043/5 60.0   3/5 60.03/6 50.02 3 5   4 4 3 1     7 9
35 Przemysław Zamojski 10 22:231/2 50.01/5 20.02/7 28.65/6 83.3  3 3 1 2 3 1   1   8 20
41 Dejan Borovnjak 6 15:173/7 42.9   3/7 42.9           2 2       1 2 9
42 Nemanja Djurišić 8 19:514/5 80.00/1 0.04/6 66.7   1 5 6 1 2 1 1 2     14 9
55 Łukasz Koszarek 8 20:240/2 0.02/2 100.02/4 50.02/2 100.0  1 1 7 1 3 1       13 22
Drużyna 2 2 4    
Suma 81 200:00 21/36 58.3 8/25 32 29/61 47.5 15/24 62.5 9 28 37 19 21 27 10 8 2 1 96  

Asseco Gdynia

Trener: Tane Spasev. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Anthony Hickey 11 27:261/3 33.33/6 50.04/9 44.4     1 1   3 1 3 2     6 -16
3 Mariusz Konopatzki 0 10:420/1 0.00/2 0.00/3 0.0   2   2 3 2 2       1 2 -6
7 Sebastian Kowalczyk 4 13:060/2 0.00/3 0.00/5 0.04/4 100.0  1 1 1 4 2 2       -1 -13
8 Filip Matczak 8 21:232/3 66.70/1 0.02/4 50.04/5 80.0  2 2 3 2 4 1 1     10 -15
10 Przemysław Żołnierewicz 4 21:011/2 50.00/2 0.01/4 25.02/6 33.3  2 2   2 3 1       -2 -20
11 Bartosz Jankowski 5 13:521/1 100.01/2 50.02/3 66.7     2 2 2 2           8 -11
12 Djordje Kaplanović 0 09:52              1 1   2 1 2       -1 -3
14 Wojciech Czerlonko 10 12:302/4 50.02/4 50.04/8 50.0         1     2 1     6 -3
15 Przemysław Frasunkiewicz 0 25:190/1 0.00/5 0.00/6 0.0         2 3 1       1 -4 -25
20 Piotr Szczotka 9 20:204/7 57.10/1 0.04/8 50.01/1 100.01 3 4 1 1 3 1       9 -12
27 Łukasz Frąckiewicz 0 09:280/2 0.0   0/2 0.0   1 4 5   4 1 3       0 -1
41 Jakub Parzeński 2 15:011/2 50.0   1/2 50.00/2 0.0  5 5   2 3 2   1   3 -15
Drużyna 4 3 7   1
Suma 53 200:00 12/28 42.9 6/26 23.1 18/54 33.3 11/18 61.1 4 21 25 13 27 21 17 4 1 2 36