Polski Cukier Toruń
87 : 90 21:28 | 22:22 | 29:19 | 15:21
Czarni Słupsk
Ćwierćfinały - 1 mecze | 28.04.2016 20:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Michał Proc, Mariusz Nawrocki | Komisarz: Wojciech Chomicz

Polski Cukier Toruń

Trener: Jacek Winnicki. Asystent: Jarosław Zawadka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Markeith Cummings 18 25:203/4 75.02/2 100.05/6 83.36/8 75.01 1 2 4 2 5         21 3
4 Tomasz Śnieg 13 16:436/7 85.7   6/7 85.71/1 100.01 2 3 3 4 2 1       17 12
7 Krzysztof Sulima 9 14:234/5 80.0   4/5 80.01/2 50.0  1 1 1 5 1 2       7 -1
9 Kamil Michalski DNP                                   
11 Stevan Milošević 2 05:191/1 100.0   1/1 100.0     1 1               3 -6
12 Łukasz Wiśniewski 11 30:041/3 33.32/5 40.03/8 37.53/6 50.0  2 2 5 3 4 1 1     10 0
13 Maksym Kornijenko 3 21:460/5 0.01/5 20.01/10 10.0   1 2 3 2 2     1 1   1 1
19 Bartosz Bochno DNP                                   
21 Danny Gibson 7 26:181/5 20.01/5 20.02/10 20.02/4 50.0  2 2 6 5 2 2       3 -21
23 Michał Michalak 7 23:401/2 50.01/6 16.72/8 25.02/2 100.01 2 3   3 6 3 2   1 3 -2
42 Sean Denison 15 31:253/4 75.01/3 33.34/7 57.16/9 66.72 5 7 1 4 6 2 1 1   17 3
43 Aleksander Perka 2 05:021/2 50.0   1/2 50.0   1 1 2         1   1 4 -4
Drużyna 3 1 4    
Suma 87 200:00 21/38 55.3 8/26 30.8 29/64 45.3 21/32 65.6 7 19 26 22 28 26 11 6 2 2 86  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jerel Blassingame 24 34:384/7 57.14/6 66.78/13 61.54/4 100.0  4 4 4 5 5 6 1     22 8
2 Demonte Harper 8 31:414/8 50.00/2 0.04/10 40.0   1 1 2 7 3 2 4 3   1 10 -1
4 Folarin Campbell 2 13:410/2 0.00/3 0.00/5 0.02/2 100.0  2 2 1 2 3 2       -2 -1
5 Justin Jackson 10 17:093/3 100.0   3/3 100.04/8 50.0  4 4   2 5 1 1     10 -13
9 Łukasz Seweryn 8 23:01   2/7 28.62/7 28.62/2 100.01 3 4 2 4 1   1     10 15
12 Jarosław Mokros DNP                                   
13 Kacper Borowski 8 17:032/2 100.01/3 33.33/5 60.01/3 33.32 2 4   2 3 1 1 1   9 5
15 Cheikh Mbodj 11 22:513/9 33.3   3/9 33.35/6 83.34 1 5   3 6     1 1 10 16
17 Marek Zywert DNP                                   
22 Mantas Cesnauskis 11 16:592/4 50.0   2/4 50.07/7 100.0  3 3   2 3         12 -12
25 Dawid Rypiński DNP                                   
33 Grzegorz Surmacz 8 22:571/1 100.02/5 40.03/6 50.0   3 7 10 3 3   3       15 -2
Drużyna 4 4 8   1
Suma 90 200:00 19/36 52.8 9/26 34.6 28/62 45.2 25/32 78.1 11 27 38 17 26 28 17 7 2 2 96