Stelmet Enea BC Zielona Góra
91 : 57 14:16 | 23:10 | 30:14 | 24:17
Arka Gdynia
Ćwierćfinały - 1 mecze | 28.04.2016 18:30
Sędziowie: Marek Maliszewski, Marcin Bieńkowski, Michał Sosin | Komisarz: Ryszard Łabędź

Stelmet BC Zielona Góra

Trener: Sašo Filipovski. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Dee Bost 10 17:043/4 75.00/4 0.03/8 37.54/4 100.0  2 2 4 1 7         11 21
7 Kamil Zywert 0 08:140/2 0.0   0/2 0.0         1 1     1     0 2
9 Radosław Trubacz 0 06:37   0/1 0.00/1 0.0           3   1       -2 3
10 Szymon Szewczyk 7 13:023/5 60.00/1 0.03/6 50.01/1 100.0  3 3 2 2 2 1 1     9 10
14 Vlad-Sorin Moldoveanu 7 20:331/2 50.01/4 25.02/6 33.32/2 100.0  4 4 1 1 2     1   9 21
20 Mateusz Ponitka 14 22:033/3 100.01/3 33.34/6 66.75/7 71.41 7 8 2 1 6   1     21 22
33 Karol Gruszecki 16 25:393/3 100.03/6 50.06/9 66.71/1 100.0        3 1 1   1   13 18
34 Adam Hrycaniuk 6 15:352/3 66.7   2/3 66.72/2 100.02 3 5 1 1 1 2       9 11
35 Przemysław Zamojski 5 23:292/4 50.00/4 0.02/8 25.01/1 100.01 2 3 3 3 1   2   1 7 18
41 Dejan Borovnjak 6 11:233/4 75.0   3/4 75.0   2 1 3   3   1       7 13
42 Nemanja Djurišić 12 19:275/6 83.3   5/6 83.32/6 33.34 4 8 1 3 3   1   1 17 13
55 Łukasz Koszarek 8 16:541/3 33.31/3 33.32/6 33.33/3 100.02 2 4 2 1 1         10 18
Drużyna         1
Suma 91 200:00 26/39 66.7 6/26 23.1 32/65 49.2 21/27 77.8 12 28 40 17 23 24 6 6 2 2 111  

Asseco Gdynia

Trener: Tane Spasev. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Anthony Hickey 12 29:453/6 50.02/5 40.05/11 45.5     1 1 3 3 4         10 -29
3 Mariusz Konopatzki 0 00:04                    1     1     1 0
7 Sebastian Kowalczyk 10 16:251/1 100.00/4 0.01/5 20.08/9 88.9  2 2   1 5 1       6 -12
8 Filip Matczak 6 29:501/7 14.31/4 25.02/11 18.21/1 100.0  2 2 2 3 5 1       0 -23
10 Przemysław Żołnierewicz 0 26:440/1 0.00/2 0.00/3 0.0   1 4 5 5 4   3       4 -22
11 Bartosz Jankowski 3 12:25   1/3 33.31/3 33.3     2 2   3   2   1   2 -15
12 Djordje Kaplanović 6 19:413/5 60.0   3/5 60.0   1 5 6 1 2 3 2     1 9 -20
14 Wojciech Czerlonko 4 05:571/2 50.0   1/2 50.02/2 100.0  1 1     1 1 1     4 -7
15 Przemysław Frasunkiewicz 6 21:17   2/3 66.72/3 66.7     2 2 2   1         9 -11
20 Piotr Szczotka 6 26:463/5 60.00/2 0.03/7 42.90/2 0.03   3   3 3 2     1 1 -20
27 Łukasz Frąckiewicz 0 04:210/2 0.0   0/2 0.0           1     1     -1 -3
41 Jakub Parzeński 4 06:452/3 66.7   2/3 66.7           3 1     1   4 -8
Drużyna 2 2 4 1  
Suma 57 200:00 14/32 43.8 6/23 26.1 20/55 36.4 11/14 78.6 5 19 24 13 24 23 12 3 2 2 49