Arka Gdynia
77 : 75 23:17 | 5:17 | 29:14 | 20:27
PGE Turów Zgorzelec
Etap I - 6. kolejka | 14.10.2015 19:00
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Dariusz Włodkowski, Paweł Białas | Komisarz: Marek Kozłowski

Asseco Gdynia

Trener: Tane Spasev. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Anthony Hickey 12 33:002/11 18.22/4 50.04/15 26.72/2 100.0  2 2 4 3 5 1 4 1 1 11 -2
4 Marcin Wieluński DNP                                   
7 Sebastian Kowalczyk 9 19:290/1 0.01/9 11.11/10 10.06/6 100.01   1 3 1 3 1   1 1 4 11
8 Filip Matczak 17 28:544/6 66.72/5 40.06/11 54.53/4 75.04 3 7 2 2 6 3       17 0
10 Przemysław Żołnierewicz 13 33:583/7 42.91/4 25.04/11 36.44/5 80.02 11 13 3 3 4 4 1 1   19 5
12 Djordje Kaplanović 0 04:040/1 0.0   0/1 0.0   1   1               0 -9
14 Wojciech Czerlonko 0 02:01   0/2 0.00/2 0.0                       -2 -7
15 Przemysław Frasunkiewicz 9 25:52   3/8 37.53/8 37.5   1 11 12   5 1 2   1   15 -8
17 Maksym Morozow 1 10:490/1 0.00/1 0.00/2 0.01/2 50.01 3 4     1         2 10
18 Emir Ahmedović DNP                                   
20 Piotr Szczotka 5 16:241/5 20.01/2 50.02/7 28.6   2 1 3   3   2     2 1 8
41 Jakub Parzeński 11 25:295/9 55.6   5/9 55.61/2 50.04 6 10   4 4 2     1 14 2
Drużyna 3 5 8 1 1
Suma 77 200:00 15/41 36.6 10/35 28.6 25/76 32.9 17/21 81 16 37 53 12 21 24 15 5 4 5 81  

PGE Turów Zgorzelec

Trener: Piotr Ignatowicz. Asystent: Edward Żak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Michał Marek DNP                                   
5 Cameron Tatum 19 26:085/10 50.02/4 50.07/14 50.03/3 100.01 2 3 2 5 3   1 1 2 19 4
8 Damontre Harris 19 25:326/12 50.0   6/12 50.07/12 58.32 5 7 2 4 8 2 1 1   17 18
9 Jakub Karolak 5 21:341/2 50.01/5 20.02/7 28.6     3 3 1 2   3 1     2 5
10 Jovan Novak 3 09:060/3 0.01/5 20.01/8 12.5         1 1         1 -3 -12
11 Michael Gospodarek DNP                                   
12 Daniel Dillon 10 32:112/4 50.01/4 25.03/8 37.53/7 42.9  4 4 4 2 5 2 1   1 8 9
13 Filip Dylewicz 11 30:303/4 75.01/4 25.04/8 50.02/2 100.01 7 8 1   3 4 3 2   17 -5
14 Piotr Niedźwiedzki 0 07:060/2 0.0   0/2 0.00/2 0.01 1 2   3 1         -2 -12
24 Tomasz Prostak 0 02:02                    2           0 -6
31 Mateusz Kostrzewski 4 36:562/8 25.00/2 0.02/10 20.0   1 8 9 1 4   1       5 0
55 Denis Krestinin 4 08:552/2 100.0   2/2 100.00/1 0.0  1 1   1 1     1   5 -11
Drużyna 4 2 6    
Suma 75 200:00 21/47 44.7 6/24 25 27/71 38 15/27 55.6 6 31 37 12 24 21 12 7 5 4 68