Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
80 : 73 15:19 | 22:18 | 27:11 | 16:25
Czarni Słupsk
Etap I - 26. kolejka | 01.04.2016 20:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Paweł Białas, Łukasz Andrzejewski | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski

Trener: Zoran Sretenović. Asystent: Karol Kowalewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Tomasz Ochońko 10 20:020/2 0.03/5 60.03/7 42.91/4 25.0  3 3     5 2       4 -3
7 Alexis Wangmene 12 22:534/8 50.0   4/8 50.04/7 57.14 3 7 1 4 7 3 2 1   13 16
10 Christo Nikołow 11 24:104/7 57.11/1 100.05/8 62.5   2 1 3 3 5 1 2 1   1 13 8
13 Marcin Sroka 5 20:000/2 0.01/2 50.01/4 25.02/2 100.0  1 1 1 4 2 3     1 1 -5
14 Wojciech Żurawski 2 08:001/2 50.0   1/2 50.0     1 1   2   1     1 1 2
15 Mateusz Zębski 9 20:224/7 57.1   4/7 57.11/4 25.0  1 1 2 5 4   1   1 7 13
23 Curtis Millage 18 32:246/11 54.50/3 0.06/14 42.96/7 85.7  5 5 5 2 6 1 3   2 21 22
24 Marcin Dymała 0 01:24                                0 -11
33 Deshawn Delaney 9 19:023/3 100.01/1 100.04/4 100.0   3 8 11   1 1 3       17 -7
34 Piotr Niedźwiedzki 0 04:060/2 0.00/1 0.00/3 0.0                       -3 2
41 Adrian Suliński 2 17:470/2 0.00/1 0.00/3 0.02/2 100.0  1 1 2 3 1 1 1 1 1 3 9
51 Adam Kaczmarzyk 2 09:500/1 0.00/1 0.00/2 0.02/2 100.0  1 1 2 1 1         3 -11
Drużyna 5 1 6   1
Suma 80 200:00 22/47 46.8 6/15 40 28/62 45.2 18/28 64.3 9 25 34 16 27 28 16 8 2 7 80  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jerel Blassingame 12 31:422/6 33.31/5 20.03/11 27.35/8 62.51 4 5 2 4 5 7 1     2 0
2 Demonte Harper 11 30:334/5 80.01/2 50.05/7 71.4   3 4 7 5 3 4 1   1   21 9
4 Folarin Campbell 7 19:091/9 11.10/1 0.01/10 10.05/7 71.41 2 3 1   4 4 4     0 -14
5 Justin Jackson 6 14:193/5 60.0   3/5 60.00/1 0.01 3 4   5 2 4   4 1 7 -10
9 Łukasz Seweryn 9 30:323/5 60.01/4 25.04/9 44.4   2   2 3 3 1 1 1     9 1
12 Jarosław Mokros 7 21:362/3 66.71/4 25.03/7 42.90/2 0.03 3 6 1 5 2 1 1     8 -6
13 Kacper Borowski 6 17:572/4 50.00/1 0.02/5 40.02/2 100.01 1 2   2 2       1 5 -12
15 Cheikh Mbodj 11 24:174/5 80.0   4/5 80.03/4 75.02 3 5   5 6     2   16 -6
17 Marek Zywert DNP                                   
22 Mantas Cesnauskis 4 09:55   1/2 50.01/2 50.01/2 50.0  1 1 1 1 1         4 3
23 Bartosz Sprengel DNP                                   
25 Dawid Rypiński DNP                                   
Drużyna   3 3    
Suma 73 200:00 21/42 50 5/19 26.3 26/61 42.6 16/26 61.5 14 21 35 13 28 27 18 7 7 2 72