Siarka Tarnobrzeg
71 : 83 21:25 | 20:13 | 15:20 | 15:25
Czarni Słupsk
Etap I - 19. kolejka | 07.02.2016 20:00
Sędziowie: Janusz Calik, Tomasz Trojanowski, Mariusz Nawrocki | Komisarz: Zbigniew Błażkowski

Siarka Tarnobrzeg

Trener: Zbigniew Pyszniak. Asystent: Arkadiusz Papka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Piotr Wolski DNP                                   
8 Maciej Strzelecki 5 13:271/2 50.01/2 50.02/4 50.0   1   1   3 1         4 -7
13 Jakub Zalewski 7 26:142/7 28.61/5 20.03/12 25.0   2 2 4 4 1 4 1 2   3 7 -3
14 Jakub Patoka 8 30:022/5 40.01/3 33.33/8 37.51/1 100.01 2 3 3 1 3 1       8 -21
16 Daniel Wall 8 31:124/7 57.10/3 0.04/10 40.0     6 6 2 3 1 4   1 1 7 -5
20 Piotr Pandura 0 05:21                                0 0
23 Kamil Karliński DNP                                   
25 Wiktor Rycerz DNP                                   
32 Kacper Młynarski 16 34:275/7 71.41/6 16.76/13 46.23/4 75.0  3 3 1 4 4         12 -5
33 Mfon Udofia 16 32:443/7 42.92/5 40.05/12 41.74/7 57.11 3 4 3 3 4 4 1   1 10 -14
42 Zach Robbins 11 26:334/8 50.0   4/8 50.03/6 50.01 9 10 3 4 4 1 1 3   20 -5
Drużyna 2 1 3   1
Suma 71 200:00 21/43 48.8 6/24 25 27/67 40.3 11/18 61.1 6 25 31 16 19 21 11 4 4 5 68  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jerel Blassingame 8 23:061/2 50.01/2 50.02/4 50.03/4 75.0  2 2 7 2 4   1     15 9
2 Demonte Harper 11 27:495/9 55.60/3 0.05/12 41.71/2 50.0  5 5 5 4 5 3 2     12 13
4 Folarin Campbell DNP                                   
5 Justin Jackson 17 27:128/11 72.7   8/11 72.71/2 50.03 6 9 1 4 1 2 1 2   24 15
9 Łukasz Seweryn 8 28:391/2 50.02/8 25.03/10 30.0   1 1 2   2 1   1     4 10
12 Jarosław Mokros 18 33:493/3 100.03/10 30.06/13 46.23/4 75.05 6 11 2 3 3         23 19
13 Kacper Borowski 0 06:08              2 2       2       0 0
15 Cheikh Mbodj 12 24:034/9 44.4   4/9 44.44/4 100.01 5 6 2 5 4 3 1 3 3 16 11
17 Marek Zywert 2 15:191/3 33.30/1 0.01/4 25.0   2 3 5 1     2       3 -10
25 Dawid Rypiński 2 00:431/1 100.0   1/1 100.00/1 0.0          1         1 -3
33 Grzegorz Surmacz 5 13:121/4 25.01/4 25.02/8 25.0   2 1 3 1 1   1     1 2 -4
Drużyna 1 3 4    
Suma 83 200:00 25/44 56.8 7/28 25 32/72 44.4 12/17 70.6 14 31 45 19 21 19 13 6 5 4 100