Stelmet Enea BC Zielona Góra
91 : 68 20:17 | 21:22 | 27:14 | 23:15
Czarni Słupsk
Etap I - 5. kolejka | 08.11.2015 17:00
Sędziowie: Marcin Kowalski, Dariusz Szczerba, Robert Mordal | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

Stelmet BC Zielona Góra

Trener: Sašo Filipovski. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Dee Bost 14 22:022/2 100.02/3 66.74/5 80.04/4 100.01   1 1 3 3 2 1     14 -1
2 J.R. Reynolds 5 14:531/2 50.01/4 25.02/6 33.3     1 1 3       1     6 13
10 Szymon Szewczyk 0 03:04                    1           0 -1
11 Marcel Ponitka 5 03:490/1 0.01/1 100.01/2 50.02/2 100.01 1 2 1   1         7 4
14 Vlad-Sorin Moldoveanu 12 17:442/3 66.72/2 100.04/5 80.02/2 100.0      2 1 2         13 22
20 Mateusz Ponitka 5 20:392/3 66.7   2/3 66.71/2 50.01 5 6 4 4 5 3 1     11 13
33 Karol Gruszecki 4 18:102/3 66.70/2 0.02/5 40.0     1 1 2 1 1 1       3 7
34 Adam Hrycaniuk 5 17:222/3 66.7   2/3 66.71/4 25.01 3 4 1 5 3 1 1     6 8
35 Przemysław Zamojski 5 15:071/2 50.01/5 20.02/7 28.6     1 1 1 2 2 2     1 0 2
41 Dejan Borovnjak 11 19:343/3 100.0   3/3 100.05/6 83.32 3 5 3 1 4 2   1   17 16
42 Nemanja Djurišić 7 22:160/1 0.01/3 33.31/4 25.04/6 66.73 3 6   1 4 1 3 2   12 1
55 Łukasz Koszarek 18 25:205/6 83.32/2 100.07/8 87.52/2 100.0  2 2 5 3 3 5 3     22 31
Drużyna 1 1 2    
Suma 91 200:00 20/29 69 10/22 45.5 30/51 58.8 21/28 75 9 20 29 23 22 28 17 10 3 1 111  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Derrick Nix 8 12:174/4 100.0   4/4 100.0     1 1 1 2   2 1     9 -3
1 Jerel Blassingame 11 28:272/4 50.01/2 50.03/6 50.04/7 57.1  1 1 6 4 7 2 3   1 13 -1
2 Demonte Harper 9 24:554/5 80.0   4/5 80.01/2 50.01 3 4 2   1 4 1     10 -24
4 Folarin Campbell 12 24:385/6 83.30/2 0.05/8 62.52/2 100.02 1 3 4 2 4 2 1 1   16 -19
7 Tomasz Śnieg 2 06:581/3 33.3   1/3 33.3           1 1   1     1 -2
9 Łukasz Seweryn 3 06:53   1/1 100.01/1 100.0           3           3 0
12 Jarosław Mokros 7 20:211/3 33.31/4 25.02/7 28.62/2 100.0  1 1 2 3 2 2 1     4 -5
13 Kacper Borowski 3 19:391/5 20.00/2 0.01/7 14.31/2 50.03 1 4 1 3 1       2 1 -18
15 Cheikh Mbodj 7 27:433/9 33.3   3/9 33.31/2 50.01 4 5   4 6 3       2 -20
17 Marek Zywert 0 02:00   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 -2
22 Mantas Cesnauskis 6 26:093/4 75.00/2 0.03/6 50.0   1   1 1 5   2 1     4 -21
Drużyna 2 1 3   1
Suma 68 200:00 24/43 55.8 3/14 21.4 27/57 47.4 11/17 64.7 8 12 20 17 28 22 17 9 1 3 62