Czarni Słupsk
74 : 70 21:19 | 16:22 | 15:16 | 22:13
HydroTruck Radom
O 3 miejsce - ew. 3 mecz | 03.06.2015 18:30
Sędziowie: Marcin Kowalski, Tomasz Trawicki, Marcin Koralewski | Komisarz: Krzysztof Koralewski

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Kyle Shiloh 6 31:281/4 25.01/2 50.02/6 33.31/2 50.01 4 5 2 4 2 1 5     12 10
1 Jerel Blassingame 12 34:041/3 33.31/2 50.02/5 40.07/9 77.8  3 3 2 3 6 2 1     11 4
5 Michał Nowakowski 0 14:270/2 0.00/3 0.00/5 0.0           4     1     -4 2
6 Callistus Eziukwu 12 29:434/9 44.4   4/9 44.44/9 44.43 4 7 1 2 7 2   2   10 8
9 Łukasz Seweryn DNP                                   
10 Jarosław Mokros 7 26:29   2/6 33.32/6 33.31/2 50.02 3 5 1 4 3 3   1   6 8
11 Drago Pašalić 5 10:172/5 40.00/1 0.02/6 33.31/2 50.01 2 3   1 1 1 2   1 4 -4
13 Kacper Borowski 0 04:480/1 0.0   0/1 0.0           1           -1 -2
22 Mantas Cesnauskis 6 14:280/1 0.02/6 33.32/7 28.6     1 1     1   1     3 -6
23 Wojciech Jakubiak DNP                                   
33 Karol Gruszecki 26 34:164/5 80.02/6 33.36/11 54.512/14 85.71 4 5 2 1 10 2 1     25 0
Drużyna   6 6   1
Suma 74 200:00 12/30 40 8/26 30.8 20/56 35.7 26/38 68.4 8 21 29 8 20 30 11 11 3 1 66  

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystent: Marek Łukomski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Mike Taylor 10 22:093/7 42.91/6 16.74/13 30.81/3 33.3  4 4   5 5 3 2   1 2 -8
4 John Turek 4 14:252/5 40.0   2/5 40.00/2 0.01 3 4 1 1 1 2       2 -8
8 Robert Witka 13 22:261/1 100.03/5 60.04/6 66.72/2 100.01 3 4   3 2 3       12 -5
11 Uroš Mirković 8 14:033/5 60.0   3/5 60.02/2 100.0  3 3   2 2 4   1 1 6 -2
12 Danny Gibson 14 40:004/7 57.11/6 16.75/13 38.53/4 75.0  1 1 6 3 4 3 3   1 12 -4
13 Jakub Zalewski 0 00:47                                0 -2
15 Łukasz Majewski 8 28:031/2 50.02/3 66.73/5 60.0   1 4 5 1 5 1 2       10 4
22 Daniel Szymkiewicz 0 03:090/1 0.0   0/1 0.00/2 0.0  1 1     1         -2 -1
24 Michał Sokołowski 6 26:332/5 40.00/3 0.02/8 25.02/2 100.01 7 8 2 5 3 1 1     10 -6
32 Kim Adams 1 04:57         1/2 50.02 1 3   2 1   1     4 1
34 Łukasz Bonarek 0 00:01                                0 -1
35 Damian Jeszke 6 23:273/7 42.90/1 0.03/8 37.5   5   5 2 5   1       7 12
Drużyna 2 6 8    
Suma 70 200:00 19/40 47.5 7/24 29.2 26/64 40.6 11/19 57.9 11 27 38 12 31 20 19 7 1 3 63