PGE Turów Zgorzelec
88 : 68 24:10 | 23:23 | 18:15 | 23:20
Czarni Słupsk
Półfinały - 2 mecze | 16.05.2015 20:00
Sędziowie: Jakub Zamojski, Dariusz Zapolski, Jakub Pietrzak | Komisarz: Krzysztof Koralewski

PGE Turów Zgorzelec

Trener: Miodrag Rajković. Asystent: Piotr Ignatowicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Mardy Collins 5 19:291/3 33.31/3 33.32/6 33.3     2 2 6 4 2 2       7 13
7 Damian Kulig 13 20:043/4 75.00/2 0.03/6 50.07/8 87.51 4 5   4 6   2   1 16 23
8 Michał Chyliński 4 30:420/1 0.01/8 12.51/9 11.11/2 50.0  2 2 3 1 4 1 1     0 14
10 Nemanja Jaramaz 16 21:462/2 100.03/6 50.05/8 62.53/5 60.0  2 2 1 2 4 1   1   14 16
11 Michael Gospodarek 2 03:521/1 100.0   1/1 100.0               1       1 -1
13 Filip Dylewicz 5 21:381/3 33.31/3 33.32/6 33.3   2 2 4 2 2 1 1 2   2 8 10
14 Vlad-Sorin Moldoveanu 6 12:090/1 0.02/2 100.02/3 66.7     1 1 1 1         1 7 4
15 Aleksander Czyż 15 20:533/4 75.03/3 100.06/7 85.7   4 4 8 1 3 1 2       21 15
17 Bartosz Jyż 0 00:55   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -4
21 Tony Taylor 16 28:363/6 50.01/3 33.34/9 44.47/8 87.5  1 1 1 2 6 1 1   1 12 13
27 Kyryło Natiażko 6 19:562/4 50.0   2/4 50.02/2 100.02 7 9 1 1 1 1   1 1 14 -3
Drużyna 2   2   1
Suma 88 200:00 16/29 55.2 12/31 38.7 28/60 46.7 20/25 80 9 25 34 16 20 25 10 6 2 6 99  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Kyle Shiloh 15 33:263/3 100.02/6 33.35/9 55.63/4 75.03 7 10 3   5 3 1     21 -12
1 Jerel Blassingame 7 32:222/3 66.70/3 0.02/6 33.33/4 75.01 1 2 6 4 7 4       6 -15
5 Michał Nowakowski 13 24:142/2 100.03/7 42.95/9 55.6   1 1 2 2 3 1         13 -5
6 Callistus Eziukwu 10 26:444/9 44.4   4/9 44.42/4 50.04 4 8 1 4 3 2   3 2 13 -11
9 Łukasz Seweryn 5 13:521/2 50.01/6 16.72/8 25.0     1 1   4           0 -2
10 Jarosław Mokros 2 29:040/1 0.00/3 0.00/4 0.02/2 100.0  4 4   4 1 4 1 2   1 -19
11 Drago Pašalić 9 13:162/4 50.01/4 25.03/8 37.52/2 100.01 1 2   4 2 1       5 -9
13 Kacper Borowski 4 12:502/3 66.70/2 0.02/5 40.0   2 1 3   1       1   5 -14
22 Mantas Cesnauskis 3 14:120/3 0.01/1 100.01/4 25.0   1   1 2 2 1 1       2 -13
23 Wojciech Jakubiak DNP                                   
Drużyna 1 1 2    
Suma 68 200:00 16/30 53.3 8/32 25 24/62 38.7 12/16 75 13 20 33 14 26 20 15 2 6 2 66