Arka Gdynia
73 : 70 13:16 | 11:17 | 14:17 | 20:8 | d: 15:12
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Ćwierćfinały - 3 mecze | 06.05.2015 19:15
Sędziowie: Marek Ćmikiewicz, Mariusz Adameczek, Michał Proc | Komisarz: Eugeniusz Torchała

Asseco Gdynia

Trener: David Dedek. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Ovidijus Galdikas 8 25:114/6 66.7   4/6 66.70/2 0.02 4 6   2 2 2   3   11 -1
7 Sebastian Kowalczyk 11 26:222/2 100.02/8 25.04/10 40.01/2 50.0  3 3   5 2 1 1     7 5
8 Filip Matczak 5 22:120/3 0.01/1 100.01/4 25.02/2 100.0      1 4 1   1   1 4 -1
10 Przemysław Żołnierewicz 11 28:414/8 50.01/2 50.05/10 50.0   3 2 5 1 2 1 2 1   2 11 9
11 Lazar Radosavljević 0 02:460/1 0.0   0/1 0.0     1 1               0 -5
14 Wojciech Czerlonko 0 00:02                    1           0 0
15 Przemysław Frasunkiewicz 7 42:032/2 100.01/6 16.73/8 37.5   1 13 14 1 3 2 1 1 1   18 8
19 Roman Szymański DNP                                   
20 Piotr Szczotka 5 16:162/4 50.00/2 0.02/6 33.31/4 25.0  1 1   2 3         -1 -1
21 Chris Paredes DNP                                   
22 A.J. Walton 22 39:248/17 47.10/1 0.08/18 44.46/9 66.7  6 6 7 3 10 8 4 1   19 2
41 Jakub Parzeński 4 22:031/3 33.30/1 0.01/4 25.02/2 100.03 5 8   3 1   2     11 -1
Drużyna 2   2   1
Suma 73 225:00 23/46 50 5/21 23.8 28/67 41.8 12/21 57.1 9 35 44 10 25 22 14 10 5 3 80  

Stelmet Zielona Góra

Trener: Sašo Filipovski. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Russell Robinson 9 21:260/1 0.02/7 28.62/8 25.03/4 75.03 1 4 1   7 3 1   1 5 -2
4 Patryk Pełka DNP                                   
5 Aaron Cel 12 38:102/7 28.62/6 33.34/13 30.82/2 100.04 7 11 3 3 2 3 2     16 -12
8 Chevon Troutman 0 06:500/1 0.0   0/1 0.0     2 2             1 1 9
13 Kamil Chanas 7 13:302/2 100.01/4 25.03/6 50.0           4   1   1   4 -2
14 Quinton Hosley 18 45:004/7 57.12/9 22.26/16 37.54/7 57.11 5 6 4 2 8 1 2     16 -3
20 Maciej Kucharek DNP                                   
24 Jure Lalić 2 21:531/1 100.0   1/1 100.0     4 4   4           6 -15
34 Adam Hrycaniuk 1 23:070/3 0.0   0/3 0.01/2 50.0  5 5   5 3 1 1 1 1 3 12
35 Przemysław Zamojski 14 25:460/3 0.04/10 40.04/13 30.82/4 50.01 1 2     2 3   1 2 3 6
55 Łukasz Koszarek 7 29:181/3 33.31/5 20.02/8 25.02/2 100.0  4 4 5 4 3 4       6 -8
Drużyna 3 3 6   1
Suma 70 225:00 10/28 35.7 12/41 29.3 22/69 31.9 14/21 66.7 9 29 38 13 22 25 16 6 3 5 60