Czarni Słupsk
91 : 84 14:15 | 32:23 | 9:23 | 23:17 | d: 13:6
WKS Śląsk Wrocław
Ćwierćfinały - 2 mecze | 02.05.2015 19:00
Sędziowie: Janusz Calik, Michał Proc, Marcin Bieńkowski | Komisarz: Ryszard Łabędź

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Kyle Shiloh 4 31:050/4 0.01/3 33.31/7 14.31/2 50.0  3 3 1 1 4 2 3     2 -7
1 Jerel Blassingame 36 37:189/22 40.92/4 50.011/26 42.312/14 85.71 3 4 6 4 9 5 2   1 26 9
5 Michał Nowakowski 8 29:322/2 100.01/4 25.03/6 50.01/1 100.01 2 3   4 2   2     10 13
6 Callistus Eziukwu 5 23:062/5 40.0   2/5 40.01/7 14.33 6 9   2 5 4 1 2   4 9
9 Łukasz Seweryn DNP                                   
10 Jarosław Mokros 6 26:160/3 0.02/5 40.02/8 25.0   5 4 9   4   2 2 1 1 10 10
11 Drago Pašalić 5 17:460/2 0.01/3 33.31/5 20.02/2 100.0  1 1   1 2     2   4 -9
13 Kacper Borowski 2 05:031/1 100.00/1 0.01/2 50.0     1 1   1 1     1   3 -3
22 Mantas Cesnauskis 15 25:18   4/6 66.74/6 66.73/4 75.0  4 4 5 4 3   2     23 19
23 Wojciech Jakubiak DNP                                   
33 Karol Gruszecki 10 29:362/3 66.72/3 66.74/6 66.70/2 0.0  3 3 1 5 1 5 1     6 -6
Drużyna 1 3 4   1
Suma 91 225:00 16/42 38.1 13/29 44.8 29/71 40.8 20/32 62.5 10 27 37 13 26 27 18 13 6 2 88  

WKS Śląsk Wrocław

Trener: Emil Rajkovikj. Asystent: Łukasz Grudniewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Łukasz Wiśniewski 13 34:103/7 42.91/2 50.04/9 44.44/4 100.0  3 3 4 1 5 6       9 -18
3 Vuk Radivojević 9 29:211/2 50.02/4 50.03/6 50.01/2 50.0  4 4 7 5 5 2 3     17 1
5 Roderick Trice 15 25:095/10 50.00/1 0.05/11 45.55/7 71.41 5 6 1 5 4 1 3 2   18 11
7 Aleksandar Mladenović 15 27:246/14 42.9   6/14 42.93/3 100.01 5 6   4 2 4 1   1 10 -21
8 Radosław Hyży 0 02:03            1   1   1 1         1 0
10 Robert Tomaszek 4 10:442/4 50.0   2/4 50.0     2 2   2 1 2     2 2 7
11 Jakub Dłoniak 17 36:222/5 40.03/8 37.55/13 38.54/4 100.0  4 4 1 2 7   1   2 15 -5
12 Lawrence Kinnard 5 19:461/2 50.01/2 50.02/4 50.0   2 3 5 1 2   3 1     7 -7
14 Denis Ikovlev 4 26:382/3 66.70/5 0.02/8 25.0   1 4 5   3 1 1 1     3 -8
15 Michał Gabiński 2 13:231/6 16.7   1/6 16.7   5 1 6   2         1 3 5
17 Maksym Kulon DNP                                   
Drużyna 3 4 7 1  
Suma 84 225:00 23/53 43.4 7/22 31.8 30/75 40 17/20 85 11 31 42 14 27 26 19 10 2 6 85