Rosa Radom
71 : 77 15:17 | 28:18 | 6:20 | 22:22
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Final Eight - Finał | 22.02.2015 20:00
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Janusz Calik, Tomasz Trawicki | Komisarz: Marek Kozłowski

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystent: Marek Łukomski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Mike Taylor 19 32:492/5 40.02/5 40.04/10 40.09/11 81.81 5 6 2 4 8 3 2   1 18 4
4 John Turek 0 12:230/1 0.0   0/1 0.0     2 2   4 2 1       0 2
8 Robert Witka DNP                                   
11 Uroš Mirković 3 08:25   1/3 33.31/3 33.3     1 1   3 1         2 -14
12 Danny Gibson 18 33:415/7 71.42/4 50.07/11 63.62/2 100.0      2 4 3 4       12 -2
13 Jakub Zalewski 0 00:45                                0 -6
15 Łukasz Majewski 12 27:312/4 50.02/7 28.64/11 36.42/2 100.0      2 3 4     1   8 -3
22 Daniel Szymkiewicz 0 07:370/2 0.0   0/2 0.0   2 1 3 1   2 1     1 1 -8
24 Michał Sokołowski 13 32:035/7 71.41/4 25.06/11 54.5   1 4 5   1 1 3       10 -3
32 Kim Adams 2 21:390/2 0.0   0/2 0.02/2 100.02 7 9   2 1 1 1 1   10 -1
35 Damian Jeszke 4 23:072/3 66.70/3 0.02/6 33.3   1 2 3 1 1           4 1
Drużyna 1 3 4   2
Suma 71 200:00 16/31 51.6 8/26 30.8 24/57 42.1 15/17 88.2 7 22 29 8 22 22 13 3 2 2 65  

Stelmet Zielona Góra

Trener: Sašo Filipovski. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Russell Robinson 18 19:113/4 75.04/6 66.77/10 70.00/1 0.0  1 1 3   3         18 11
4 Patryk Pełka DNP                                   
5 Aaron Cel 7 29:183/4 75.00/2 0.03/6 50.01/1 100.01 7 8 1 3 1   1 1   15 1
8 Chevon Troutman 0 10:52                    2 2 1 1     0 5
13 Kamil Chanas 0 05:54   0/2 0.00/2 0.0               1       -3 -3
14 Quinton Hosley 15 33:342/10 20.03/8 37.55/18 27.82/3 66.71 4 5 1 2 4 1 2     8 11
20 Maciej Kucharek DNP                                   
24 Jure Lalić 4 10:311/1 100.0   1/1 100.02/2 100.01 2 3   5 2 2       5 -1
34 Adam Hrycaniuk 7 28:253/7 42.9   3/7 42.91/1 100.0  2 2   3 2 2     2 3 9
35 Przemysław Zamojski 18 27:513/3 100.03/6 50.06/9 66.73/3 100.0  4 4 1 4 4   1 1   22 -1
55 Łukasz Koszarek 8 34:240/3 0.02/5 40.02/8 25.02/2 100.01 1 2 7 3 4 2 2     11 -2
Drużyna 5 2 7   4
Suma 77 200:00 15/32 46.9 12/29 41.4 27/61 44.3 11/13 84.6 4 21 25 13 22 22 9 7 2 2 79