Poniedziałek, 7.11.2011
Liga hiszpańska: Caja Laboral - Obradoiro (powtórka) - Sportklub (10:00 - 12:00)
Wtorek, 8.11.2011
TBL: Turów Zgorzelec - ŁKS Łódź (powtórka) - TVP Sport (9:05 - 10:45)
TBL: Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra (powtórka) - TVP Sport (15:15 - 17:05)
Liga hiszpańska: Real Madryt - Cajasol Sewilla (powtórka) - Sportklub (10:00 - 12:00)
Środa, 9.11.2011
TBL: Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek - TVP Sport (19:55 - 22:00)
Euroliga: Asseco Prokom Gdynia - Unics Kazań - Canal + Sport (20:30 - 22:55)
TBL: Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra (powtórka) - TVP Sport (9:00 - 10:40)
Czwartek, 10.11.2011
TBL: Siarka Jezioro Tarnobrzeg - AZS Politechnika Warszawska - TV PLK (19:50 - 22:00)
Euroliga: Regal FC Barcelona - Montepaschi Siena - Canal + Sport (20:40 - 22:40)
Euroliga: Panathinaikos Ateny - CSKA Moskwa - Canal + Sport 2 (20:55 - 23:00)
TBL: Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek (powtórka) - TVP Sport (15:10 - 17:05)
TBL: Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra (powtórka) - TVP Sport (23:20 - 1:00)
Euroliga: Asseco Prokom Gdynia - Unics Kazań (powtórka) - Canal + Sport (15:10 - 17:40)
Piątek, 11.11.2011
EuroBasket: Polska - Turcja (powtórka) - TVP Sport (10:30 - 12:30)
Euroliga: Regal FC Barcelona - Montepaschi Siena (powtórka) - Canal + Sport (10:00 - 12:00)
Euroliga: Panathinaikos Ateny - CSKA Moskwa (powtórka) - Canal + Sport 2 (12:00 - 14:00)
Euroliga: Asseco Prokom Gdynia - Unics Kazań (powtórka) - Canal + Sport (17:30 - 20:00)
Sobota, 12.11.2011
TBL: Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec - TVP Sport (17:20 - 19:45)
Euroliga: Asseco Prokom Gdynia - Galatasaray Stambuł (powtórka) - Canal + Sport (14:05 - 16:30)
Niedziela, 13.11.2011
TBL: Polpharma Starogard Gdański - Śląsk Wrocław - TV PLK (15:50 - 18:00)
Liga hiszpańska: Unicaja - Real Madryt - Sportklub (12:15 - 14:30)
Liga hiszpańska: Valencia - Regal FC Barcelona (17:30 - 20:00)
TBL: Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec (powtórka) - TVP Sport (8:00 - 10:00)
TBL: Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec (powtórka) - TVP Sport (23:20 - 1:00)