Mecz - relacja, Maciej Szulejewski, 2012-03-31 20:37

PBG Basket - Śląsk: Żelazna konsekwencja

Śląsk Wrocław po wyrównanym spotkaniu pokonał w Poznaniu PBG Basket 78:73, zapewniając sobie awans do ćwierćfinału play-off Tauron Basket Ligi. Nie do zatrzymania okazał się duet Aleksandar Mladenović - Paul Graham, który zdobył ponad połowę punktów całej drużyny.

Informacje ligowe, Jacek Seklecki , 2012-03-26 08:34

Statystyczne podsumowanie tygodnia

Piąty tydzień II etapu Tauron Basket Ligi za nami. Zapraszamy do zapoznania się ze statystycznym podsumowaniem gier w ostatnich siedmiu dniach.

Mecz - relacja, Rafał Juć , 2012-03-24 19:30

AZS Politechnika - Śląsk: Bez odpowiedzi na Mladenovica

Aleksandar Mladenovic w niespełna 28 minut rzucił aż 33 punkty, pudłując zaledwie jeden rzut z gry, dzięki czemu w podwarszawskim Legionowie Śląsk Wrocław bez większych problemów pokonał 108:74 AZS Politechnikę Warszawską.

Mecz - relacja, Bartosz Szczechowski , 2012-03-11 22:19

Kotwica - Śląsk: Trzeci raz

Koszykarze Kotwicy Kołobrzeg ulegli w Hali Milenium Śląskowi Wrocław 67:84. Jest to już trzecia porażka kołobrzeżan z wrocławianami, aczkolwiek pierwsza w II etapie rozgrywek Tauron Basket Ligi.

Mecz - relacja, Mateusz Bilski , 2012-01-24 23:00

Energa Czarni - Śląsk: Zatrzymali Skibniewskiego

Energa Czarni perfekcyjnie rozegrali ostatnią kwartę meczu ze Śląskiem i wykorzystując zmęczenie Roberta Skibniewskiego wygrali 76:65. Tym samym mogą być pewni gry w górnej szóstce po sezonie zasadniczym.

Mecz - relacja, Bartosz Szczechowski , 2011-11-19 23:35

Kotwica - Śląsk: Horror dla gości

Koszykarze Kotwicy Kołobrzeg przegrali na własnym parkiecie z zespołem Śląska Wrocław 68:73. Do wyłonienia zwycięskiej drużyny potrzebna była dogrywka.

Mecz - zapowiedź, Bartosz Szczechowski , 2011-11-18 10:33

Przed Kotwica - Śląsk: Nieobliczalni

W sobotę, 19 listopada koszykarze Kotwicy Kołobrzeg będą podejmować na własnym parkiecie zespół Śląska Wrocław. Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco, ponieważ obie ekipy pokazały w tym sezonie jak bardzo potrafią być nieprzewidywalne.

Mecz - zapowiedź, Przemysław Borycki, łm, 2011-10-21 16:43

Przed Siarka Jezioro - Śląsk: Kto się przełamie?

Sobotni mecz pomiędzy Siarką Jezioro Tarnobrzeg a Śląskiem Wrocław będzie bardzo ważnym spotkaniem dla obu drużyn. Wrocławianie jeszcze w tym sezonie nie wygrali. Siarce Jezioro udało się to tylko raz. Zwycięstwo w tym meczu może zapoczątkować marsz w górę tabeli.