Wywiady, Przemysław Borycki , 2012-03-15 12:19

Szczepaniak: Głów nie spuszczamy

- W klubie czekamy na zakończenie sezonu. Chcemy jeszcze w tych dziewięciu spotkaniach odnieść jakieś zwycięstwo. Pracujemy ciężko na treningach i borykamy się z problemami, ale głów nie spuszczamy - mówił po meczu z Siarką Jezioro rzucający ŁKS Bartłomiej Szczepaniak.

Mecz - zapowiedź, Przemysław Borycki , 2012-01-27 14:15

Przed Siarka Jezioro - ŁKS: Z emocjami czy bez?

W sobotę Siarka Jezioro Tarnobrzeg zagra we własnej hali z ŁKS Łódź. Gospodarze, po wygranej w Warszawie, będą chcieli kontynuować serię zwycięstw. Z łódzkiej drużyny odeszło już wielu zawodników. Czy mimo tego goście postawią Siarce Jezioro trudne warunki w sobotnim meczu?

Wywiady, Rozmawiał Witold Piątkowski, 2012-01-08 21:57

Szczepaniak: Brakuje lidera

W ekstraklasie rzeczywiście brakuje nam wzrostu i to na boisku widać. Lidera też nam brakuje. Ciężko jest jednak zrobić coś tak od razu - mówi po przegranym meczu z Zastalem Zielona Góra rzucający ŁKS Bartomiej Szczepaniak.

Wywiady, Rozmawiał Witold Piątkowski, 2011-12-18 23:37

Szczepaniak: Wygrać utrzymanie na boisku

- Wiadomo, że nikt nie spada z ligi także komfort psychiczny jest, ale dla każdego zawodnika ważne jest coś takiego, jakaś sportowa ambicja, która powoduje to, że chcielibyśmy nie tylko utrzymać się dzięki przepisom, ale wygrać sobie na boisku to utrzymanie - mówi po przegranej z Energą Czarnymi Słupsk obrońca ŁKS, Bartłomiej Szczepaniak. 

Mecz - zapowiedź, Mateusz Bilski, wp, 2011-11-29 14:11

Przed Energa Czarni - ŁKS: Czas na zaległości

W środę Energa Czarni i ŁKS rozegrają w Słupsku zaległe spotkanie trzeciej kolejki Tauron Basket Ligi. Faworytami są gospodarze, ale łodzianie chcą sprawić niespodziankę.

Wideo, 2011-11-04 10:36

Wideo: Zastal - ŁKS

Zapraszamy do obejrzenia wideo z meczu Zastal Zielona Góra - ŁKS Łódź. Film został udostępniony przez oficjalną stronę klubu zastalbasket.pl.