GKS Tychy
88 : 84 18:18 | 21:26 | 23:24 | 26:16
Weegree AZS Politechnika Opolska
Etap I - 21 kolejka | 01.02.2020 18:00
Sędziowie: Ewa Matuszewska, Paweł Pacek, Mateusz Kryśko | Komisarz: Jan Gandor

GKS Tychy

Trener: Tomasz Jagiełka. Asystent: Wojciech Jagiełka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Marcin Woroniecki 5 27:071/1 100.01/3 33.32/4 50.0   4 2 6 4 1   1 1     13 14
7 Maciej Krakowczyk 2 10:591/4 25.00/3 0.01/7 14.3     1 1   4           -3 -13
12 Michał Jankowski 21 35:274/5 80.02/7 28.66/12 50.07/7 100.02 2 4 1 4 8 1       19 6
13 Paweł Zmarlak 15 31:584/7 57.11/4 25.05/11 45.54/6 66.77 7 14   4 5 1 1 1   22 13
17 Przemysław Wrona 17 27:466/8 75.0   6/8 75.05/5 100.05 6 11 2 5 4 1 1 1 1 29 2
19 Jakub Zawadzki 0 01:56                          1     1 -2
31 Norbert Kulon 4 30:371/8 12.50/8 0.01/16 6.32/2 100.0  3 3 6 1 2 1 1   1 -2 3
32 Patryk Kędel 8 16:151/1 100.01/1 100.02/2 100.03/4 75.01 2 3   4 2 2       8 -3
34 Mateusz Karwat DNP                                   
67 Kacper Majka 16 17:561/5 20.01/4 25.02/9 22.211/11 100.0  2 2 1 3 5 3       9 0
77 Artur Ziaja DNP                                   
Drużyna 1 2 3 1  
Suma 88 200:01 19/39 48.7 6/30 20 25/69 36.2 32/35 91.4 19 25 44 14 26 26 10 5 2 2 96  

Weegree AZS Politechnika Opolska

Trener: Rafał Knap. Asystent: Jędrzej Suda

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Patryk Wilk 14 21:005/7 71.41/3 33.36/10 60.01/1 100.03 1 4   3 2 1 1 1 1 15 2
2 Przemysław Szymański 8 32:093/5 60.00/2 0.03/7 42.92/4 50.02 3 5 4 3 7 2 2 1   12 -6
6 Tomasz Ochońko 11 33:403/4 75.01/9 11.14/13 30.82/2 100.0  1 1 4 2 5 1       6 -10
10 Wojciech Leszczyński 4 13:002/2 100.00/3 0.02/5 40.0   1 2 3 1 4   2       3 3
11 Aleksander Załucki 7 15:501/2 50.01/4 25.02/6 33.32/2 100.01 1 2   1 1 1       4 6
13 Tomasz Krzywdziński 9 14:173/5 60.01/2 50.04/7 57.10/1 0.0  5 5   4 1 2       8 3
14 Adam Cichoń 6 14:571/1 100.00/1 0.01/2 50.04/4 100.03 3 6   3 2         11 2
31 Adam Skiba 8 19:510/2 0.02/4 50.02/6 33.32/2 100.01 2 3 1 2 3 1 1     8 -9
35 Michał Krawiec DNP                                   
51 Adam Kaczmarzyk 17 28:233/6 50.02/6 33.35/12 41.75/5 100.02 4 6 1 4 5 1     1 16 -9
87 Maciej Leszczyński 0 06:53                  2 1   1       1 -2
91 Daniel Dawdo DNP                                   
Drużyna   2 2    
Suma 84 200:00 21/34 61.8 8/34 23.5 29/68 42.6 18/21 85.7 13 22 35 13 27 26 12 4 2 2 84