Enea Astoria Bydgoszcz
95 : 78 17:18 | 36:18 | 18:24 | 24:18
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
Etap I - 16 kolejka | 11.01.2020 17:30
Sędziowie: Wojciech Liszka, Tomasz Trojanowski, Dariusz Lenczowski | Komisarz: Leszek Rakoczy

Enea Astoria Bydgoszcz

Trener: Artur Gronek. Asystenci: Hubert Mazur, Grzegorz Skiba

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Kris Clyburn 4 31:142/6 33.30/2 0.02/8 25.0   1 10 11 5   3 2 1 1   14 9
2 Mateusz Zębski 7 19:123/6 50.00/1 0.03/7 42.91/2 50.01 3 4 2 3 2 4 2     6 -2
4 Dorian Szyttenholm 2 07:061/2 50.00/2 0.01/4 25.0   1 1 2   1 1         1 7
5 Michał Aleksandrowicz 5 15:231/1 100.01/2 50.02/3 66.7     1 1   5   1 1     5 7
8 Michał Chyliński 19 27:474/4 100.03/5 60.07/9 77.82/2 100.0  2 2 5 1 5 1 1     24 19
21 Michał Krasuski 0 01:21                    1       1   1 -1
22 A.J. Walton 9 21:134/8 50.00/1 0.04/9 44.41/2 50.03 2 5 5 4 1 1     1 12 3
25 Michał Nowakowski 19 17:575/5 100.03/7 42.98/12 66.7         2 1   1       16 12
45 Łukasz Frąckiewicz 12 17:306/9 66.7   6/9 66.7   2 2 4 1 2       1   15 6
50 Adam Kemp 16 22:307/8 87.5   7/8 87.52/4 50.02 4 6   4 3 2 1 2   20 11
55 Marcin Nowakowski 2 18:471/3 33.3   1/3 33.3     1 1 6 2   2 4   1 9 14
Drużyna 1 2 3    
Suma 95 200:00 34/52 65.4 7/20 35 41/72 56.9 6/10 60 11 28 39 26 24 15 14 10 5 2 123  

BM Slam Stal Ostrów Wlkp.

Trener: Łukasz Majewski. Asystent: Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jay Threatt 14 29:272/7 28.62/7 28.64/14 28.64/4 100.0  3 3 2   2 3 1   2 7 -13
8 Szymon Ryżek 0 01:21                                0 1
12 Jarosław Mokros 6 14:332/2 100.00/1 0.02/3 66.72/4 50.0        2 2 1       2 -10
14 Nikola Jevtović 12 17:584/7 57.1   4/7 57.14/6 66.7  2 2   3 3 2   1   8 -9
21 Łukasz Wiśniewski 5 20:421/4 25.00/2 0.01/6 16.73/5 60.01   1 3   4   1   2 3 -12
22 Daniel Szymkiewicz 19 28:076/10 60.01/2 50.07/12 58.34/4 100.02 3 5 1 2 6 2 1     19 0
28 Przemysław Żołnierewicz DNP                                   
30 Jakub Garbacz 6 26:08   2/5 40.02/5 40.0   1 1 2 2 2 1 1       6 -14
34 Darnell Jackson 2 15:131/2 50.00/1 0.01/3 33.3   2 4 6 3 2 2 1 1 1   10 -7
39 Filip Dylewicz 3 19:280/1 0.01/4 25.01/5 20.0     5 5 3 1   1 1     7 -1
44 Paulius Dambrauskas 11 27:034/7 57.10/2 0.04/9 44.43/6 50.02 2 4 4 4 3 3     1 8 -20
Drużyna 3   3   2
Suma 78 200:00 20/40 50 6/24 25 26/64 40.6 20/29 69 11 20 31 18 16 23 16 5 2 5 70