Trefl Sopot
84 : 83 24:24 | 19:26 | 23:18 | 18:15
HydroTruck Radom
Etap I - 14 kolejka | 29.12.2019 15:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Sławomir Moszakowski, Cezary Nowicki | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

Trefl Sopot

Trener: Marcin Stefański. Asystent: Krzysztof Roszyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Łukasz Kolenda 14 22:204/5 80.02/5 40.06/10 60.0     2 2 4 4 1 2       14 1
3 Carlos Medlock 20 30:162/6 33.34/6 66.76/12 50.04/5 80.0  1 1 5 4 3 3 1   1 17 1
4 Daniel Ziółkowski DNP                                   
5 Jeff Roberson 11 24:502/3 66.72/2 100.04/5 80.01/2 50.01 5 6 1 1 1 3       13 -4
11 Karol Kamiński DNP                                   
14 Mikołaj Kurpisz DNP                                   
15 Witalij Kowalenko 5 16:271/2 50.01/4 25.02/6 33.3         1 2       1   3 -3
20 Nana Foulland 8 29:124/7 57.1   4/7 57.10/3 0.01 10 11   1 4 1   1   13 7
23 Michał Kolenda 10 20:122/4 50.02/2 100.04/6 66.7   1 1 2 1 2 1   2     13 7
29 Paweł Leończyk 14 34:215/7 71.4   5/7 71.44/7 57.14 1 5 3   3 3 2     16 -2
34 Sebastian Rompa DNP                                   
42 Cameron Ayers 2 22:221/1 100.00/4 0.01/5 20.0   1 2 3 1   2 3 1     0 -2
Drużyna   2 2    
Suma 84 200:00 21/35 60 11/23 47.8 32/58 55.2 9/17 52.9 8 22 30 16 14 15 15 6 2 1 89  

HydroTruck Radom

Trener: Robert Witka. Asystenci: Łukasz Jakóbczak, Marek Popiołek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Marcin Piechowicz 8 21:351/4 25.02/2 100.03/6 50.0   1 2 3   2           8 1
11 Obie Trotter 22 31:184/5 80.04/7 57.18/12 66.72/3 66.7  1 1 5 2 5 4 3     22 -1
14 Rod Camphor 12 33:046/12 50.00/2 0.06/14 42.9   1 2 3 5 3 5 4 4   1 12 5
15 Adrian Bogucki 4 29:492/6 33.30/1 0.02/7 28.6   1 6 7 2 4   2   1   7 9
16 Daniel Wall DNP                                   
22 Carl Lindbom 6 25:111/4 25.01/5 20.02/9 22.21/2 50.0  4 4 3 1 3         5 -6
23 Aleksander Lewandowski DNP                                   
25 Wojciech Wątroba 2 08:061/1 100.0   1/1 100.0   1 1 2       1       3 -6
29 Filip Zegzuła 17 18:071/3 33.35/6 83.36/9 66.7   1 1 2       2     1 14 -8
33 Artur Mielczarek 12 32:503/4 75.02/2 100.05/6 83.3     3 3   3 1         14 1
Drużyna 2 1 3    
Suma 83 200:00 19/39 48.7 14/25 56 33/64 51.6 3/5 60 5 20 25 15 15 14 13 7 1 2 85