Asseco Arka Gdynia
69 : 71 16:16 | 29:13 | 17:26 | 7:16
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Etap I - 6 kolejka | 02.11.2019 17:30
Sędziowie: Michał Proc, Arnauld Kom Njilo, Tomasz Szczurewski | Komisarz: Krzysztof Antoniak

Asseco Arka Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystenci: Piotr Blechacz, Kamil Sadowski, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Leyton Hammonds 8 26:581/2 50.02/7 28.63/9 33.30/2 0.0  8 8 4 1 2 1       11 4
3 Josh Bostic 10 30:232/4 50.02/8 25.04/12 33.3     4 4 5 4   2       9 -9
4 Armani Moore 7 19:360/1 0.02/4 50.02/5 40.01/2 50.01 1 2 1 1 2 1       5 -5
7 Krzysztof Szubarga 2 24:281/2 50.00/1 0.01/3 33.3     3 3 7 1 3 2       8 -1
8 Marcin Malczyk DNP                                   
10 Ben Emelogu 6 19:52   1/4 25.01/4 25.03/3 100.0  3 3 1 2 1   1 1   9 -5
11 Bartłomiej Wołoszyn 11 16:412/2 100.02/6 33.34/8 50.01/1 100.0  2 2 3 2 1 1       11 1
14 Wojciech Czerlonko 0 04:46              3 3 1 2   1       3 8
23 Grzegorz Kamiński 0 06:50                        1       -1 0
33 Devonte Upson 7 14:382/3 66.7   2/3 66.73/4 75.01 5 6 1 1 4 1   1   12 3
34 Adam Hrycaniuk 8 24:063/4 75.0   3/4 75.02/2 100.0  4 4 2 2 1 1 2 1   15 -5
91 Dariusz Wyka 10 11:422/2 100.02/3 66.74/5 80.0     2 2   1 1     2   13 -1
Drużyna   1 1   2
Suma 69 200:00 13/20 65 11/33 33.3 24/53 45.3 10/14 71.4 2 35 37 25 17 15 11 3 5   95  

BM Slam Stal Ostrów Wlkp.

Trener: Łukasz Majewski. Asystent: Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Donte McGill 8 24:391/6 16.72/4 50.03/10 30.00/1 0.0  2 2   1 3 2     1 0 0
2 Dawid Rykowski DNP                                   
4 Jay Threatt 18 31:092/9 22.24/6 66.76/15 40.02/2 100.01 3 4 8 3 1   3     24 -1
8 Szymon Ryżek DNP                                   
12 Jarosław Mokros 0 06:050/1 0.0   0/1 0.00/2 0.0        4 1         -3 -7
13 Michał Główka DNP                                   
14 Nikola Jevtović 6 29:183/4 75.0   3/4 75.00/1 0.04 7 11 1 3 2 1       15 3
22 Daniel Szymkiewicz 9 22:064/8 50.00/4 0.04/12 33.31/2 50.02 2 4   2 2   2   2 6 7
28 Przemysław Żołnierewicz 12 27:135/9 55.60/3 0.05/12 41.72/3 66.72 3 5     3       1 9 -8
30 Jakub Garbacz 10 33:331/2 50.02/5 40.03/7 42.92/4 50.0  4 4   2 3   1     9 13
44 Paulius Dambrauskas 8 25:572/5 40.01/3 33.33/8 37.51/2 50.0  4 4 3   2 1 1   1 9 3
Drużyna   2 2   1
Suma 71 200:00 18/44 40.9 9/25 36 27/69 39.1 8/17 47.1 9 25 34 12 15 17 4 7   5 69