KS Sudety Jelenia Góra
95 : 64 17:10 | 24:13 | 21:20 | 33:21
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
Etap I - 10 kolejka | 24.11.2019 18:00
Sędziowie: Krzysztof Kustra, Grzegorz Jodłowski | Komisarz: Jerzy Kłeczek

KS Sudety Jelenia Góra

Trener: Rafał Niesobski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Kamil Koper 0 04:43                    1   1       -1 6
5 Patryk Ostrowski 13 21:454/5 80.01/2 50.05/7 71.42/3 66.71 2 3     3 1 2     14 10
6 Michał Kanecki 4 04:432/2 100.0   2/2 100.0                       4 6
7 Rafał Niesobski 13 15:182/3 66.73/6 50.05/9 55.6     2 2 3 2   1   1   14 18
9 Wojciech Szpyrka 9 25:474/7 57.10/1 0.04/8 50.01/2 50.01 3 4 6 1 2 3       11 14
10 Jakub Pawlak 6 18:32   2/3 66.72/3 66.7     2 2 2 1   1       8 6
11 Bartosz Jyż 4 17:391/1 100.0   1/1 100.02/2 100.0  2 2 2 3 2 1 1     8 21
12 Michał Kozak 0 07:36   0/1 0.00/1 0.0     1 1 2             2 10
13 Łukasz Niesobski 17 30:386/11 54.51/4 25.07/15 46.72/4 50.0  3 3 6 3 3 2       14 23
14 Damian Ostrowski 9 13:191/2 50.01/3 33.32/5 40.04/4 100.0  1 1   1 3 1 4     10 10
17 Paweł Minciel 11 24:424/6 66.71/1 100.05/7 71.40/2 0.0  14 14 1 2 2   1 1 1 24 11
21 Jarosław Wilusz 9 15:183/4 75.0   3/4 75.03/3 100.01 7 8 1 3 4   1     18 20
Drużyna 1 2 3    
Suma 95 200:00 27/41 65.9 9/21 42.9 36/62 58.1 14/20 70 3 37 40 23 17 19 11 9 2 1 126  

Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Trener: Jacek Kolis. Asystent: Dawid Mikoś

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Michał Kamberski 2 19:111/3 33.30/1 0.01/4 25.0   1 2 3 3   1 1 2     6 -15
6 Maciej Muskała 8 16:251/2 50.02/6 33.33/8 37.50/1 0.02   2   1 1   1     5 -18
7 Michał Lipiński 13 29:193/9 33.31/4 25.04/13 30.84/5 80.0  6 6 6 3 4 2 3     16 -19
10 Jakub Kamberski 3 08:380/1 0.01/4 25.01/5 20.0               1 1     -1 -9
12 Grzegorz Kaczmarek 8 26:424/9 44.40/2 0.04/11 36.40/1 0.0  6 6   3 1 2     1 4 -16
13 Mateusz Bortliczek 0 09:040/2 0.00/1 0.00/3 0.0     1 1 1 2           -1 -4
14 Tomasz Giniewski 8 18:424/5 80.0   4/5 80.00/1 0.02 1 3   2 2 2   1 1 8 -7
15 Łukasz Malinowski 4 18:172/4 50.00/2 0.02/6 33.3   3 1 4   4           4 -20
16 Marcin Bluma 4 24:202/5 40.00/3 0.02/8 25.00/1 0.01 6 7 1 1 2 1       4 -13
20 Wojciech Suprun 11 18:424/5 80.0   4/5 80.03/6 50.0        3 4         7 -22
21 Bartłomiej Rodak 3 10:410/2 0.01/2 50.01/4 25.0   1 1 2 1   2 2 1     2 -12
Drużyna 1 1 2   1
Suma 64 200:01 21/47 44.7 5/25 20 26/72 36.1 7/15 46.7 10 24 34 12 19 17 11 8 1 2 54