Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
61 : 79 12:15 | 19:22 | 14:25 | 16:17
Exact Systems Śląsk II Wrocław
Etap I - 5 kolejka | 23.10.2019 20:30
Sędziowie: Damian Bordun, Radosław Zawadzki | Komisarz: Wacław Woźniewski

Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Trener: Jacek Kolis. Asystent: Dawid Mikoś

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Michał Kamberski 6 31:090/1 0.01/3 33.31/4 25.03/6 50.0      1 2 3 1 1 1 1 2 -12
6 Maciej Muskała 4 16:121/2 50.00/4 0.01/6 16.72/2 100.01   1   1 1       1 0 -12
7 Michał Lipiński 2 22:411/4 25.00/1 0.01/5 20.00/2 0.01 4 5 4 2 1 4 3   1 4 -14
10 Jakub Kamberski 0 03:370/1 0.0   0/1 0.0                     1 -1 -1
11 Bartosz Zając 3 15:421/1 100.0   1/1 100.01/2 50.0  1 1 1 1 1         4 -13
12 Grzegorz Kaczmarek 9 21:484/7 57.10/2 0.04/9 44.41/1 100.02 1 3 1 3 2 4     1 4 -5
13 Mateusz Bortliczek 0 04:140/1 0.0   0/1 0.00/2 0.0          1 1       -4 -4
14 Tomasz Giniewski 21 28:179/14 64.30/1 0.09/15 60.03/3 100.01 3 4   2 5 3       16 -11
15 Łukasz Malinowski 0 04:560/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1   1           -1 1
16 Marcin Bluma 2 22:221/4 25.00/2 0.01/6 16.7   3 4 7 1     2 1 1   5 -8
20 Wojciech Suprun 10 11:435/8 62.5   5/8 62.5   2 2 4 1 4 2 1   1   12 -7
21 Bartłomiej Rodak 4 17:202/3 66.70/2 0.02/5 40.00/1 0.0  2 2 1 3 2 1       2 -4
Drużyna 2 4 6    
Suma 61 200:01 24/47 51.1 1/16 6.3 25/63 39.7 10/19 52.6 10 18 28 10 19 18 17 5 3 5 43  

Exact Systems Śląsk II Wrocław

Trener: Tomasz Jankowski. Asystent: Jacek Krzykała

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Kacper Burakiewicz 0 07:560/1 0.00/1 0.00/2 0.0               2       -4 1
3 Jan Malesa 16 23:526/8 75.00/2 0.06/10 60.04/5 80.0  3 3 5 1 5 2 2     19 18
4 Igor Kozłowski 5 09:171/3 33.31/1 100.02/4 50.0     1 1               4 7
7 Tomasz Żeleźniak 16 29:143/4 75.02/4 50.05/8 62.54/4 100.0  5 5   2 5 1 2     19 11
8 Szymon Tomczak 4 19:422/5 40.0   2/5 40.0   2 2 4 1 2 1 1 2   1 7 0
9 Kacper Marchewka 11 31:072/6 33.31/5 20.03/11 27.34/6 66.71 2 3 1   4 2 2 5 1 10 12
10 Kacper Gordon 13 27:042/2 100.03/8 37.55/10 50.0     2 2 4 2 2 3       11 10
12 Szymon Walski 9 22:243/8 37.51/1 100.04/9 44.4   4 2 6 1 4   2     1 9 18
14 Wiktor Kania 0 10:29   0/1 0.00/1 0.0           3           -1 4
15 Jakub Bereszyński 5 18:552/2 100.0   2/2 100.01/2 50.01 3 4   4 2 4       4 9
18 Anton Azimka DNP                                   
Drużyna 2 6 8   1
Suma 79 200:00 21/39 53.8 8/23 34.8 29/62 46.8 13/17 76.5 8 20 28 12 18 19 17 8 5 3 78