HydroTruck Sky Tattoo II Radom
89 : 78 26:8 | 28:31 | 14:23 | 21:16
Sokół Ostrów Mazowiecka
Etap I - 8 kolejka | 10.11.2019 18:00
Sędziowie: Bartosz Koralewski, Mateusz Juchimiuk | Komisarz: Andrzej Protasiewicz

HydroTruck Sky Tattoo II Radom

Trener: Marek Popiołek. Asystent: Łukasz Jakóbczak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Błażej Sowa 0 00:50                                0 0
6 Kacper Wydra 8 15:051/2 50.01/5 20.02/7 28.63/4 75.0  5 5 2 2 3 2 1     8 13
7 Krystian Tyszka 6 20:223/3 100.00/4 0.03/7 42.9   2 4 6 1   1 4 3 1   9 19
8 Maksymilian Czapla 8 10:181/1 100.02/3 66.73/4 75.0   1   1 1     1 2     10 -2
9 Dawid Golus 2 08:24   0/1 0.00/1 0.02/2 100.0  1 1 4 3 1 1       5 0
13 Jakub Zalewski 13 29:212/5 40.03/8 37.55/13 38.50/1 0.01   1 4 2 2 3 3     9 4
16 Daniel Wall 5 23:281/1 100.01/5 20.02/6 33.3   1 2 3 2 2 1 2       4 14
20 Patryk Stankowski 8 26:350/3 0.02/6 33.32/9 22.22/2 100.04 3 7 3 4 2   1     12 5
23 Aleksander Lewandowski 23 36:395/7 71.43/6 50.08/13 61.54/6 66.7  7 7 6   4 3 3 1   30 12
25 Wojciech Wątroba 12 23:144/9 44.40/2 0.04/11 36.44/4 100.06 2 8 1 5 2 4 1     11 -4
29 Filip Zegzuła 0 00:21                                0 0
50 Adam Nawrocki 4 05:232/2 100.0   2/2 100.0           1           4 -6
Drużyna   2 2    
Suma 89 200:00 19/33 57.6 12/40 30 31/73 42.5 15/19 78.9 15 24 39 24 19 16 20 14 2   102  

Sokół Ostrów Mazowiecka

Trener: Grzegorz Helcbergiel. Asystent: Antonio Daykola

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Paweł Łapiński 10 14:495/7 71.4   5/7 71.4     3 3 2 1   1 2     14 -3
4 Michał Grabowski 8 09:221/1 100.02/3 66.73/4 75.0         1   1   1     9 7
6 Jakub Sienkiewicz 22 27:456/6 100.02/6 33.38/12 66.74/5 80.03 1 4 1 2 2 3       19 0
7 Bogdan Izrailewski 0 09:210/2 0.0   0/2 0.0   1 2 3       1       0 -5
8 Mohamed Abdelaal 4 07:542/4 50.0   2/4 50.0   1 1 2   1 1 3       1 -16
9 Artur Zadroga 0 06:55              1 1 1 1           2 -12
11 Maciej Cukierda 13 28:204/5 80.01/6 16.75/11 45.52/2 100.0  3 3 4 4 2 5       9 -16
13 Przemysław Słoniewski 2 30:131/4 25.0   1/4 25.00/2 0.01 5 6 3 3 2   1     7 -5
17 Norman Zuber 11 23:292/5 40.01/5 20.03/10 30.04/7 57.1  4 4 1 2 4 2     1 4 4
18 Mateusz Kazimierczuk 2 04:190/1 0.0   0/1 0.02/2 100.0  1 1 1 1 1 1       2 -8
24 Sebastian Gąsiorowski 0 06:54                        1       -1 5
55 Aleksander Szczerbatiuk 6 30:391/4 25.01/2 50.02/6 33.31/2 50.01 4 5 7 1 6 6 3   1 10 -6
Drużyna 2 2 4    
Suma 78 200:00 22/39 56.4 7/22 31.8 29/61 47.5 13/20 65 7 25 32 21 16 19 23 7   2 76