HydroTruck Sky Tattoo II Radom
82 : 66 15:17 | 24:16 | 27:19 | 16:14
ŁKS AZS UŁ SG Łódź
Etap I - 3 kolejka | 13.10.2019 19:00
Sędziowie: Dominik Hałka, Grzegorz Sowa | Komisarz: Jakub Kosowski

HydroTruck Sky Tattoo II Radom

Trener: Marek Popiołek. Asystent: Łukasz Jakóbczak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Błażej Sowa 0 02:36                        1   1   0 -3
1 Kacper Rojek 4 29:302/8 25.00/1 0.02/9 22.2   1 2 3 4 1 1 5 1     0 12
4 Marcin Piechowicz 0 00:31                                0 -1
7 Krystian Tyszka 5 24:092/5 40.0   2/5 40.01/2 50.03 2 5 1 1 1 1       6 8
8 Maksymilian Czapla 0 10:020/2 0.00/2 0.00/4 0.0     1 1 1       1     -1 -3
15 Adrian Bogucki 13 14:536/9 66.70/1 0.06/10 60.01/1 100.04 6 10 2 2 2   1 1 2 23 20
16 Daniel Wall 6 18:572/3 66.70/2 0.02/5 40.02/2 100.01 2 3 1 1 1 4 1     4 0
20 Patryk Stankowski 12 25:544/7 57.11/5 20.05/12 41.71/1 100.0  2 2 2 3 3 1 3     11 16
23 Aleksander Lewandowski 10 29:121/6 16.72/5 40.03/11 27.32/3 66.71 8 9 4   2 1       13 16
25 Wojciech Wątroba 15 19:094/8 50.01/1 100.05/9 55.64/4 100.05 3 8 1 5 2 2 2 1   21 7
29 Filip Zegzuła 17 22:311/1 100.05/8 62.56/9 66.70/2 0.01 1 2 2 2 3 1 1 1   17 11
50 Adam Nawrocki 0 02:360/1 0.0   0/1 0.0     2 2             1 1 -3
Drużyna 1 4 5    
Suma 82 200:00 22/50 44 9/25 36 31/75 41.3 11/15 73.3 16 29 45 18 15 15 16 10 4 3 95  

ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Trener: Piotr Zych

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Bartłomiej Dróżdż 3 17:440/2 0.01/3 33.31/5 20.00/2 0.01 1 2   1 2 2     1 -3 -10
7 Kacper Kujawa 1 04:43         1/2 50.0        1 1 1       -1 -9
8 Bartłomiej Bartoszewicz 8 23:133/9 33.30/1 0.03/10 30.02/2 100.03 2 5 3 2 3 4 2     7 -11
9 Maciej Kochaniak 3 28:541/5 20.0   1/5 20.01/4 25.01 6 7 10 4 4 2       11 -9
12 Hubert Lewandowski 0 16:590/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1   2           -1 1
14 Piotr Rajch 2 11:221/2 50.00/3 0.01/5 20.00/2 0.01 2 3     2 1       -2 -10
15 Mateusz Witczak 2 04:451/2 50.0   1/2 50.0   1 1 2   1           3 1
16 Bartłomiej Dróżdż 0 09:47              2 2               2 -6
17 Jacek Gwardecki 18 28:312/4 50.04/7 57.16/11 54.52/2 100.01 3 4 3 3 1 2 3 2 1 23 0
19 Kacper Dominiak 14 29:237/9 77.80/3 0.07/12 58.3     1 1 3 2 2 3   1 1 11 -16
21 Arkadiusz Świt 15 18:290/2 0.05/8 62.55/10 50.0   1 4 5       1       14 -15
24 Bartłomiej Frątczak 0 06:100/2 0.0   0/2 0.0         2     1     1 -1 4
Drużyna 1 5 6    
Suma 66 200:00 15/38 39.5 10/26 38.5 25/64 39.1 6/14 42.9 9 23 32 21 16 15 17 5 3 4 63