KK AZS UW Warszawa
69 : 78 22:12 | 18:28 | 10:20 | 19:18
HydroTruck Sky Tattoo II Radom
Etap I - 2 kolejka | 06.10.2019 18:00
Sędziowie: Waldemar Kusza, Mateusz Juchimiuk | Komisarz: Sławomir Jarząb

KK AZS UW Warszawa

Trener: Konrad Budka. Asystent: Marek Łodyga

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Daniel Nagodziński DNP                                   
5 Tomasz Jaremkiewicz 9 22:482/3 66.71/5 20.03/8 37.52/2 100.01 2 3 1 4 2 1 1     8 -14
6 Gregory Tchernev-Rowland DNP                                   
7 Patryk Jasiński 7 15:222/3 66.71/8 12.53/11 27.3     1 1 1 4   1       0 -9
9 Kacper Mościcki 6 19:123/4 75.00/1 0.03/5 60.0     3 3 3 1     1 1   12 -6
10 Bartosz Grudziński 2 35:480/2 0.00/3 0.00/5 0.02/2 100.01 3 4 3 4 1 3 3     4 6
11 Hubert Stopierzyński 18 39:134/11 36.41/5 20.05/16 31.37/8 87.51 9 10 1 1 9 5 1     13 -8
12 Wojciech Dulnik 12 27:372/4 50.01/3 33.33/7 42.95/7 71.42 2 4 2 1 5 4 2 1 1 11 -5
13 Jakub Kajka DNP                                   
15 Maciej Warmiak 3 09:281/3 33.3   1/3 33.31/1 100.02   2   3 1 1       2 -4
17 Daniel Olszewski 12 30:326/11 54.5   6/11 54.5   6 10 16 1 2 1 4 1 2   23 -5
Drużyna 2 3 5   1
Suma 69 200:00 20/41 48.8 4/25 16 24/66 36.4 17/20 85 13 30 43 12 20 19 19 9 4 1 73  

HydroTruck Sky Tattoo II Radom

Trener: Marek Popiołek. Asystent: Łukasz Jakóbczak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Błażej Sowa DNP                                   
1 Kacper Rojek 22 22:414/8 50.03/6 50.07/14 50.05/6 83.3  1 1 1 3 4   2     18 14
6 Kacper Wydra 0 09:16   0/2 0.00/2 0.0         1 1         1 -1 -1
7 Krystian Tyszka 19 35:224/7 57.11/2 50.05/9 55.68/9 88.95 5 10 1 2 6 3 3   1 25 10
9 Dawid Golus 0 16:000/2 0.0   0/2 0.0   2 1 3 2 2     2     5 2
13 Jakub Zalewski 9 33:192/6 33.31/11 9.13/17 17.62/2 100.01 3 4 6 2 1 4 3     4 14
20 Patryk Stankowski 4 20:392/3 66.70/5 0.02/8 25.0   1 1 2 4 3 1 3 2     3 1
23 Aleksander Lewandowski 5 23:510/5 0.01/5 20.01/10 10.02/2 100.01 8 9 4 1 3 2 1   2 8 -1
25 Wojciech Wątroba 19 36:456/6 100.00/1 0.06/7 85.77/7 100.01 7 8 1 5 4 2   1   26 14
34 Maksymilian Czapla DNP                                   
42 Hubert Strzelec DNP                                   
77 Adam Nawrocki 0 02:07         0/2 0.0          1 2       -4 -8
Drużyna 3 3 6    
Suma 78 200:00 18/37 48.6 6/32 18.8 24/69 34.8 24/28 85.7 11 26 37 20 19 20 16 13 1 4 84