Turniej barażowy - Kolejka II | 11.01.2019 17:00
Sędziowie: Katarzyna Kucharska, Sebastian Kotowski
KS Rosa Sport Radom
Trener: Dawid Mazur. Asystent: Przemysław Kogut
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
8 | Maksymilian Czapla | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Dawid Golus | DNP |   |   |   |   |   |   | 3/4 | 75.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
10 | Norbert Ziółko | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Karol Nowakowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/4 | 25.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
14 | Arkadiusz Adamczyk | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
17 | Mikołaj Krakowiak | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/1 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
18 | Kacper Wydra | DNP |   |   |   |   |   |   | 3/4 | 75.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
20 | Błażej Sowa | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
21 | Kamil Waniewski | DNP |   |   |   |   |   |   | 3/5 | 60.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
26 | Kacper Rojek | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 5 |   |   |   |   |   |   |   | ||
33 | Szymon Walski | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
34 | Konrad Nowik | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |
Polonia Warszawa
Trener: Dariusz Sworst
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
0 | Andrzej Trytko | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
2 | Mateusz Janik | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
3 | Tomasz Boszko | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
4 | Kamil Wójcik | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
5 | Michał Klimiński | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Gregory Tchernev-Rowland | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Radosław Wieteska | DNP |   |   |   |   |   |   | 4/4 | 100.0 |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
8 | Stanisław Zagańczyk | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Jakub Mendak | DNP |   |   |   |   |   |   | 0/2 | 0.0 |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
12 | Bartłomiej Wysocki | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/1 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
14 | Patryk Dudek | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
21 | Michał Krasuski | DNP |   |   |   |   |   |   | 0/1 | 0.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |