Start Lublin
100 : 75 26:18 | 29:19 | 28:15 | 17:23
Trefl Sopot
Etap I - 26 kolejka | 06.04.2019 12:40
Sędziowie: Wojciech Liszka, Michał Chrakowiecki, Mateusz Skorek | Komisarz: Ryszard Łabędź

TBV Start Lublin

Trener: David Dedek. Asystent: Michał Sikora

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Mateusz Dziemba 11 20:121/2 50.03/6 50.04/8 50.0     3 3     1       1 10 -6
4 Anton Gaddefors 6 10:541/1 100.01/4 25.02/5 40.01/2 50.0  2 2 1 1 1 2       3 2
5 Devonte Upson 8 24:474/7 57.1   4/7 57.1   3 4 7 2 2 1 1 1 1 1 15 23
7 Marcin Dutkiewicz 11 19:481/1 100.03/5 60.04/6 66.7     4 4 3 1           16 31
13 Kacper Borowski 9 18:153/4 75.0   3/4 75.03/4 75.0  4 4   2 2         11 28
14 Wojciech Czerlonko 5 05:491/2 50.01/1 100.02/3 66.7                 1     5 -7
15 James Washington 9 24:330/2 0.02/3 66.72/5 40.03/3 100.0  1 1 6   2 1       12 35
19 Roman Szymański 9 09:384/4 100.0   4/4 100.01/1 100.0  3 3   2 1 1       11 6
21 Michael Gospodarek 6 20:320/1 0.02/4 50.02/5 40.0     1 1 1 1 1 1       4 -9
32 Joe Thomasson 20 28:396/10 60.02/3 66.78/13 61.52/3 66.71 6 7 9 2 3 2 3 1   32 33
33 Bartłomiej Pelczar 0 06:160/1 0.00/1 0.00/2 0.0     2 2   1           0 -9
36 Uroš Mirković 6 10:372/2 100.00/3 0.02/5 40.02/2 100.0      3 3 2 1 1     6 -2
Drużyna 1   1   1
Suma 100 200:00 23/37 62.2 14/30 46.7 37/67 55.2 12/15 80 4 30 34 25 15 14 9 6 2 2 125  

Trefl Sopot

Trener: Marcin Stefański. Asystent: Krzysztof Roszyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Łukasz Kolenda 7 21:092/5 40.01/4 25.03/9 33.3   1 2 3 1 1   1     1 4 -7
4 Ian Baker 10 19:133/7 42.91/5 20.04/12 33.31/1 100.02 3 5 1   2         8 -3
5 Piotr Śmigielski 2 13:020/1 0.00/2 0.00/3 0.02/2 100.0        2 1       1 -1 -25
6 Ovidijus Varanauskas 0 20:470/3 0.00/1 0.00/4 0.0   1 1 2 3 1   1       0 -22
11 Phil Greene IV 11 27:432/6 33.32/6 33.34/12 33.31/1 100.0  1 1 1 1 2 2 1     4 -23
14 Grzegorz Kulka 0 02:11              1 1               1 3
17 Saša Zagorac 15 20:580/1 0.03/4 75.03/5 60.06/6 100.0  4 4 3 2 4 4 2     18 -3
23 Michał Kolenda DNP                                   
24 Jonte Flowers 0 05:51                  1   1         1 0
26 Damian Jeszke 3 15:42   1/4 25.01/4 25.0     4 4 1 4   1 1 1   6 8
29 Paweł Leończyk 15 30:227/10 70.00/1 0.07/11 63.61/2 50.01 3 4 1   1         15 -27
31 Milan Milovanović 12 23:024/5 80.0   4/5 80.04/4 100.02 6 8 1 3 4 3   1   18 -26
Drużyna 1   1 1 1
Suma 75 200:00 18/38 47.4 8/27 29.6 26/65 40 15/16 93.8 7 25 32 13 14 15 12 4 2 2 74