HydroTruck Radom
80 : 84 17:20 | 29:22 | 18:17 | 16:25
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Etap I - 16 kolejka | 20.01.2019 17:00
Sędziowie: Marcin Kowalski, Maciej Kotulski, Paweł Białas | Komisarz: Tomasz Konczewski

HydroTruck Radom

Trener: Robert Witka. Asystent: Konrad Kaźmierczyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Cullen Neal 10 15:540/2 0.02/3 66.72/5 40.04/5 80.01   1 3 3 3 1 1     10 -4
4 Marcin Piechowicz 3 28:230/3 0.01/5 20.01/8 12.5   1 2 3   5           -1 1
7 Krystian Tyszka DNP                                   
11 Obie Trotter 14 33:004/8 50.01/2 50.05/10 50.03/4 75.0  1 1 8 3 6 4 2     15 -2
16 Daniel Wall DNP                                   
22 Carl Lindbom 21 34:434/5 80.04/6 66.78/11 72.71/3 33.3  5 5   4 3 1 1     21 -1
23 Duda Sanadze 20 34:362/5 40.03/9 33.35/14 35.77/10 70.0  2 2 4 1 5 3 1   2 12 -6
25 Wojciech Wątroba 0 01:52                  1 2           1 2
30 Mateusz Szczypiński DNP                                   
33 Artur Mielczarek 0 24:380/1 0.00/2 0.00/3 0.0   1 1 2   2           -1 1
41 Jakub Parzeński 12 26:544/8 50.0   4/8 50.04/4 100.02 5 7   3 4 3     1 12 -11
Drużyna 3 5 8    
Suma 80 200:00 14/32 43.8 11/27 40.7 25/59 42.4 19/26 73.1 5 16 21 16 23 21 12 5   3 69  

Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski

Trener: Wojciech Kamiński. Asystent: Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Mike Scott 6 28:293/6 50.00/5 0.03/11 27.3   2 1 3 3     2   1   3 -4
3 Ivan Maraš 13 28:595/8 62.50/1 0.05/9 55.63/3 100.03 5 8 1 4 5   1     19 -2
5 Michał Nowakowski 1 11:44   0/2 0.00/2 0.01/2 50.0  2 2 2 3 1         2 7
8 Michał Chyliński 16 25:542/2 100.03/6 50.05/8 62.53/4 75.01   1 4 3 3 1 2     18 10
14 Nemanja Jaramaz 14 27:550/3 0.02/6 33.32/9 22.28/8 100.01 4 5 3 2 6 3 1     13 -2
22 Daniel Szymkiewicz 2 12:571/2 50.0   1/2 50.00/2 0.0  1 1   1 1 3 2     -1 -1
24 Witalij Kowalenko 7 13:042/3 66.71/2 50.03/5 60.0     2 2   3   1   1   7 -11
25 Dominik Grudziński DNP                                   
28 Przemysław Żołnierewicz 11 29:064/6 66.71/3 33.35/9 55.60/2 0.01 3 4 2 2 4   2     13 5
33 Shawn King 14 21:526/6 100.0   6/6 100.02/2 100.03 8 11 3 3 3 4   1   25 18
Drużyna 1 1 2    
Suma 84 200:00 23/36 63.9 7/25 28 30/61 49.2 17/23 73.9 11 26 37 18 21 23 14 8 3   99