Rosa Radom
77 : 94 11:31 | 26:23 | 19:17 | 21:23
Arka Gdynia
Etap I - 2 kolejka | 13.10.2018 17:00
Sędziowie: Janusz Calik, Grzegorz Czajka, Tomasz Trojanowski | Komisarz: Zbigniew Błażkowski

Rosa Radom

Trener: Robert Witka. Asystent: Konrad Kaźmierczyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Cullen Neal 27 32:295/11 45.53/9 33.38/20 40.08/8 100.0      5 2 4 5       15 -19
4 Marcin Piechowicz 7 31:002/3 66.71/5 20.03/8 37.5     1 1 3 4 2 1 2 1   8 1
7 Krystian Tyszka DNP                                   
10 Filip Zegzuła 0 16:480/2 0.0   0/2 0.0     1 1 3 4 1 1       1 -21
12 Hanner Mosquera Perea 11 30:365/8 62.5   5/8 62.51/4 25.02 6 8     4   5 1   19 7
13 Szymon Szymański 2 11:051/1 100.00/1 0.01/2 50.0   1 1 2 1 1           4 -14
16 Daniel Wall 3 06:140/1 0.0   0/1 0.03/4 75.0  2 2   4 2 1       2 -10
22 Carl Lindbom 16 31:142/4 50.03/7 42.95/11 45.53/7 42.9  6 6 1   5 1   1 1 13 -14
25 Wojciech Wątroba DNP                                   
30 Mateusz Szczypiński 2 13:411/1 100.00/2 0.01/3 33.3     3 3 1       1     5 7
33 Artur Mielczarek 9 26:531/3 33.31/4 25.02/7 28.64/7 57.12 3 5 2 4 4 2 3     9 -22
Drużyna   1 1    
Suma 77 200:00 17/34 50 8/28 28.6 25/62 40.3 19/30 63.3 5 23 28 16 19 22 11 11 3 1 76  

Arka Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystenci: Piotr Blechacz, Kamil Sadowski, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 James Florence 15 21:063/4 75.03/6 50.06/10 60.0     2 2 2 3 2 2 1     14 -7
3 Josh Bostic 12 18:093/5 60.01/6 16.74/11 36.43/4 75.01 1 2 1 1 4 1 2     8 22
7 Krzysztof Szubarga 4 20:572/2 100.00/3 0.02/5 40.0     1 1 5 2 1   2     9 19
10 Mikołaj Witliński 7 16:512/3 66.71/3 33.33/6 50.0   2 3 5   2   2   1   8 -12
11 Marcel Ponitka 8 22:101/2 50.01/2 50.02/4 50.03/4 75.02 4 6 5 1 2 3 1     14 8
16 Adam Łapeta 11 18:445/7 71.4   5/7 71.41/3 33.34 3 7   3 4 2     1 12 12
23 Grzegorz Kamiński 0 02:42   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 -2
30 Jakub Garbacz 9 19:480/1 0.02/5 40.02/6 33.33/3 100.0  3 3   2 1 1     1 7 0
44 Deividas Dulkys 5 17:501/1 100.01/7 14.32/8 25.0   2 2 4 5 2 1 1       7 9
55 Robert Upshaw 16 18:346/11 54.5   6/11 54.54/6 66.74 4 8 2 3 3 5     1 14 7
91 Dariusz Wyka 7 23:092/2 100.01/2 50.03/4 75.0     7 7 1 3 1 1       13 29
Drużyna 1 5 6   1
Suma 94 200:00 25/38 65.8 10/35 28.6 35/73 47.9 14/20 70 15 30 45 21 23 19 18 6 1 3 105