Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
78 : 77 13:20 | 21:15 | 21:27 | 23:15
KS Kosz Pleszew
Etap I - 11 kolejka | 01.12.2018 18:00
Sędziowie: Marek Tyliszczak, Radosław Zawadzki | Komisarz: Zdzisława Wojtczak

Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Trener: Jacek Kolis. Asystent: Dawid Mikoś

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Robert Cieśla DNP                                   
7 Michał Lipiński 5 25:331/6 16.71/2 50.02/8 25.0   1 4 5 6 1 1 2 1 1   10 -2
8 Sławomir Dźwilewski 4 20:110/2 0.01/1 100.01/3 33.31/2 50.01 1 2   5 2 1       2 10
9 Sebastian Beluch DNP                                   
10 Damian Ostrowski 8 17:491/1 100.02/4 50.03/5 60.0   1 3 4   1 1   1     11 -9
12 Grzegorz Kaczmarek 33 35:0711/18 61.12/4 50.013/22 59.15/5 100.05 3 8   4 5 4 2     30 10
13 Mateusz Bortliczek 9 24:082/4 50.00/1 0.02/5 40.05/8 62.5        5 5 1 1   1 3 5
14 Tomasz Giniewski 6 23:302/5 40.0   2/5 40.02/3 66.71 1 2   2 2 1       3 -12
16 Maciej Jochacy DNP                                   
18 Mikołaj Barszcz 8 14:043/3 100.0   3/3 100.02/3 66.71 4 5 1 3 3 2       11 3
20 Wojciech Suprun 3 25:110/3 0.0   0/3 0.03/6 50.02 7 9 1 3 2 2     1 5 -3
21 Łukasz Bartnicki 2 14:271/2 50.00/2 0.01/4 25.0     1 1 2 1 2 1   1   2 3
Drużyna 1 7 8    
Suma 78 200:00 21/44 47.7 6/14 42.9 27/58 46.6 18/27 66.7 12 24 36 10 25 23 14 5 2 2 77  

KS Kosz Pleszew

Trener: Kasper Smektała

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Szymon Dekiert DNP                                   
5 Mikołaj Serbakowski 3 14:351/2 50.00/2 0.01/4 25.01/1 100.0      3 2 2   1     4 -2
6 Patryk Marek 8 32:231/2 50.01/6 16.72/8 25.03/4 75.02 7 9 1 4 1 2 1   1 10 -6
7 Grzegorz Małecki 27 36:276/9 66.73/9 33.39/18 50.06/9 66.7  1 1   2 7 1 3     18 -4
9 Michał Główka 0 08:130/1 0.00/1 0.00/2 0.0   1 2 3       1 1   1 1 8
10 Mateusz Zimny 2 11:111/3 33.3   1/3 33.3           4 1   1     1 -6
11 Rafał Kikowski 4 16:552/5 40.0   2/5 40.0     4 4   3 1         5 8
12 Mikołaj Spała 17 30:535/6 83.31/1 100.06/7 85.74/5 80.02 4 6 1 5 3 2   1   21 7
13 Alan Urbaniak 4 22:430/3 0.00/1 0.00/4 0.04/4 100.0  2 2 1   6   1     4 1
14 Dominik Grudziński 12 26:403/5 60.00/3 0.03/8 37.56/6 100.01 5 6   3 4     1   14 -11
15 Dominik Walczak DNP                                   
Drużyna 1 1 2    
Suma 77 200:00 19/36 52.8 5/23 21.7 24/59 40.7 24/29 82.8 6 25 31 6 23 25 6 8 2 2 78