Energa PGK Słupsk
77 : 71 16:22 | 20:14 | 17:24 | 24:11
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Ćwierćfinały - Grupa VI | 07.04.2018 12:00
Sędziowie: Bartłomiej Chodorowski, Sławomir Ciemny | Komisarz: Witold Waczyński

Energa PGK Słupsk

Trener: Robert Jakubiak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Cezary Jankowski 0 00:040/1 0.0   0/1 0.0                       -1 1
6 Mikołaj Chmura 14 40:003/10 30.00/4 0.03/14 21.48/11 72.72 6 8 9 3 10 4 3 1   17 6
7 Patryk Jędro 5 14:181/1 100.01/2 50.02/3 66.7     4 4   5     1 1   10 26
9 Krystian Gładikowski 2 25:010/4 0.00/4 0.00/8 0.02/2 100.01 1 2 2 1 2 2 1   2 -3 -24
10 Bartłomiej Krefta 0 00:04                                0 1
11 Andrzej Urban 29 39:569/12 75.02/7 28.611/19 57.95/10 50.0  5 5 1 2 9 3 5   1 24 5
12 Gracjan Kołodziej 0 00:04                                0 1
13 Mikołaj Miszczak 0 00:04                                0 1
15 Filip Przybielski 2 06:490/4 0.0   0/4 0.02/3 66.74 1 5   1 1       1 2 -4
16 Oskar Igliński 21 32:5810/12 83.3   10/12 83.31/3 33.36 2 8   3 5   1 2 1 28 9
17 Kacper Kuchta 0 17:080/2 0.00/1 0.00/3 0.0     2 2   5   1       -2 -17
18 Miłosz Grześ 4 23:351/7 14.3   1/7 14.32/2 100.01 7 8 1 2   3 1     5 25
Drużyna       2 1
Suma 77 200:01 24/53 45.3 3/18 16.7 27/71 38 20/31 64.5 14 28 42 13 22 27 13 12 4 5 80  

Jamalex Polonia 1912 Leszno

Trener: Maciej Dudzik. Asystent: Patryk Józefowicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Gerard Świerczyk 21 28:117/12 58.31/2 50.08/14 57.14/5 80.0  5 5 2 5 3 2 3 1 1 23 15
2 Kacper Dłużyński 0 10:350/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1 2   2 2       -1 -9
3 Michał Samolak 4 22:382/3 66.70/7 0.02/10 20.0     4 4 1 3 1 2       -1 -4
4 Jakub Triller 20 28:177/12 58.3   7/12 58.36/9 66.73 3 6 5 5 5 1 1   1 23 21
5 Jan Polowczyk 5 22:391/4 25.01/3 33.32/7 28.6     3 3   3 1 4       -1 -23
6 Damian Urbaniak 9 26:021/3 33.31/4 25.02/7 28.64/6 66.7  4 4   1 3 2 5   1 9 -12
7 Fabian Bura DNP                                   
8 Jeremiasz Domagała 12 36:505/10 50.0   5/10 50.02/6 33.37 6 13   4 5 4 1 4 1 17 7
9 Wojciech Pawel 0 11:550/2 0.00/3 0.00/5 0.0     4 4 1 5   2       -2 1
11 Antoni Nowicki 0 02:08                        1       -1 -7
12 Michał Jędrzejczak 0 10:44            2 2 4   1 1         4 -19
Drużyna 2 4 6   1
Suma 71 199:59 23/47 48.9 3/20 15 26/67 38.8 16/26 61.5 12 32 44 11 27 21 20 10 5 4 70