Finał strefowy - Kolejka I | 31.03.2017 17:00
Sędziowie: Waldemar Kusza, Magdalena Kula
UKS La Basket I Warszawa
Trener: Tomasz Wiśnik
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
0 | Marcin Szymczak | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
2 | Aleksy Białowąs | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
3 | Aleksander Gajewski | DNP |   |   |   |   |   |   | 5/7 | 71.4 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Bartosz Cecot | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Kacper Piechowicz | DNP |   |   |   |   |   |   | 0/1 | 0.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
13 | Eryk Sulima | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Damian Skowroński | DNP |   |   |   |   |   |   | 6/7 | 85.7 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
16 | Maciej Adamiak | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
18 | Kacper Kurowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 4/6 | 66.7 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
30 | Filip Stefański | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
32 | Piotr Gronwald | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
33 | Jakub Sadowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 4/4 | 100.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |
KS Rosa-Sport Radom
Trener: Albert Siekiera. Asystent: Przemysław Kogut
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
4 | Jacek Kwapisz | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/4 | 50.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
5 | Mateusz Kalinowski | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Filip Siarek | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Piotr Janas | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/1 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Bartosz Kilijanek | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
10 | Oskar Woźniak | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
12 | Krystian Okrutny | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
13 | Ernest Alzak | DNP |   |   |   |   |   |   | 0/2 | 0.0 |   |   |   |   | 5 |   |   |   |   |   |   |   | ||
14 | Sebastian Sypulski | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
16 | Jakub Żak | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
17 | Filip Starzyński | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
19 | Eryk Puchalski | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |