Asseco Arka Gdynia
64 : 84 28:19 | 10:29 | 11:20 | 15:16
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Etap I - 24 kolejka | 26.03.2017 12:40
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Adam Wierzman, Arnauld Kom Njilo | Komisarz: Ryszard Łabędź

Asseco Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Marcel Ponitka 4 26:160/2 0.01/3 33.31/5 20.01/2 50.0  3 3 1 3 1 5 1     -1 -11
7 Krzysztof Szubarga 14 33:270/1 0.02/6 33.32/7 28.68/8 100.0      3 3 7       1 12 -21
11 Bartosz Jankowski 0 06:38   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -2
12 Mikołaj Witliński 19 27:169/15 60.0   9/15 60.01/3 33.35 4 9   2 2 1     1 19 -8
14 Wojciech Czerlonko 3 07:210/1 0.01/2 50.01/3 33.3           1 1   1     2 -3
19 Roman Szymański DNP                                   
20 Piotr Szczotka 6 29:012/4 50.00/1 0.02/5 40.02/6 33.31 9 10 5 3 4 1 1   1 14 -8
21 Filip Put 0 07:270/1 0.00/2 0.00/3 0.0         1     1       -3 -15
24 Karol Kamiński 3 17:03   1/4 25.01/4 25.0           2 1   1     1 -8
25 Michał Kołodziej 0 00:360/1 0.0   0/1 0.0                       -1 2
28 Przemysław Żołnierewicz 12 36:014/8 50.00/2 0.04/10 40.04/6 66.7  5 5 4 1 7 1 1     13 -16
44 Łukasz Frąckiewicz 3 08:541/1 100.0   1/1 100.01/2 50.01 1 2 2 3 1         6 -10
Drużyna 1 1 2    
Suma 64 200:00 16/34 47.1 5/21 23.8 21/55 38.2 17/27 63 7 22 29 16 18 24 9 5   3 61  

Stelmet BC Zielona Góra

Trener: Artur Gronek. Asystenci: Andrzej Adamek, Arkadiusz Miłoszewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 James Florence 11 14:27   3/6 50.03/6 50.02/2 100.01 1 2 1 1 1 1       10 18
4 Armani Moore 15 17:426/9 66.71/2 50.07/11 63.60/1 0.02 5 7   4 1 1       16 13
7 Kamil Zywert 0 06:50                    1 1     1   1 2
8 Filip Matczak 8 23:551/3 33.32/3 66.73/6 50.0     3 3 4 2   2       10 10
12 Jarosław Mokros 3 12:151/1 100.00/1 0.01/2 50.01/1 100.0  2 2   3 1 1   1   4 2
17 Jakub Der 3 03:49   1/2 50.01/2 50.0         1             3 0
18 Vladimir Dragičević 10 28:315/9 55.6   5/9 55.60/2 0.04 2 6     4   1     11 3
22 Thomas Kelati 8 18:311/2 50.02/6 33.33/8 37.5     3 3 2 3           8 7
33 Karol Gruszecki 6 15:320/1 0.02/5 40.02/6 33.3   1 5 6 1 2 2   1     10 12
34 Adam Hrycaniuk 7 11:342/3 66.7   2/3 66.73/7 42.93 2 5 1 3 4         8 17
42 Nemanja Djurišić 13 23:106/9 66.70/2 0.06/11 54.51/2 50.03 6 9   3 2   1 1   18 13
55 Łukasz Koszarek 0 23:440/1 0.00/3 0.00/4 0.0   2 1 3 7 2 2 4       2 3
Drużyna 1 2 3   1
Suma 84 200:00 22/38 57.9 11/30 36.7 33/68 48.5 7/15 46.7 16 30 46 17 24 18 9 3 3   101