Czarni Słupsk
71 : 81 9:26 | 25:25 | 21:17 | 16:13
Asseco Arka Gdynia
Etap I - 3 kolejka | 22.10.2016 18:00
Sędziowie: Michał Proc, Damian Ottenburger, Michał Sosin | Komisarz: Krzysztof Antoniak

Energa Czarni Słupsk

Trener: Roberts Štelmahers. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jerel Blassingame 17 35:474/8 50.02/8 25.06/16 37.53/4 75.0  4 4 6 4 8 3       13 -10
2 Adam Wąsowicz 0 00:15                                0 0
3 Przemysław Fuks 0 00:17                                0 0
4 Stanley Burrell 4 12:372/9 22.2   2/9 22.2     2 2 1     1       -1 -12
5 Justin Jackson 5 15:251/2 50.0   1/2 50.03/6 50.03 3 6 2 3 4     1   10 3
8 Piotr Dąbrowski 11 21:321/1 100.03/8 37.54/9 44.4   1 3 4     1         10 1
9 Łukasz Seweryn 2 06:051/1 100.00/1 0.01/2 50.0           1           1 -7
11 Marcus Ginyard 15 30:202/5 40.03/9 33.35/14 35.72/2 100.01 5 6 2 4 4     1   15 3
20 Mateusz Jarmakowicz 0 03:22                    1           0 -7
22 Mantas Cesnauskis 11 29:501/4 25.03/4 75.04/8 50.0     3 3 2 3         1 12 3
33 Grzegorz Surmacz 0 22:430/2 0.00/1 0.00/3 0.0     4 4   3 1     1   2 -13
45 David Kravish 6 21:472/5 40.0   2/5 40.02/4 50.01 4 5   4 4 2   1   5 -11
Drużyna 4 1 5    
Suma 71 200:00 14/37 37.8 11/31 35.5 25/68 36.8 10/16 62.5 6 28 34 13 23 22 6 0 4 1 67  

Asseco Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Marcel Ponitka 5 23:381/4 25.01/1 100.02/5 40.0     4 4 4 4 1 1       9 7
3 Mariusz Konopatzki DNP                                   
7 Krzysztof Szubarga 12 37:320/2 0.04/8 50.04/10 40.0     2 2 2 4 1       1 10 10
8 Filip Matczak 13 35:592/7 28.62/5 40.04/12 33.33/6 50.0  8 8 2 4 4 1     2 11 -1
11 Bartosz Jankowski DNP                                   
12 Mikołaj Witliński DNP                                   
14 Wojciech Czerlonko DNP                                   
19 Roman Szymański 7 11:493/5 60.0   3/5 60.01/2 50.01 3 4   4 2 3       5 2
20 Piotr Szczotka 11 33:103/8 37.51/3 33.34/11 36.42/3 66.71 5 6 1 3 5 2 1 1 1 10 2
21 Filip Put 8 17:001/2 50.02/4 50.03/6 50.0     2 2   1   1 1     7 6
28 Przemysław Żołnierewicz 20 34:225/8 62.51/4 25.06/12 50.07/9 77.83 4 7 2 2 7 1       20 16
44 Łukasz Frąckiewicz 5 06:301/2 50.0   1/2 50.03/3 100.01 1 2   1 2         6 8
Drużyna 3 6 9    
Suma 81 200:00 16/38 42.1 11/25 44 27/63 42.9 16/23 69.6 6 29 35 11 23 22 9 2 1 4 78