100 : 89 21:25 | 36:10 | 23:34 | 20:20
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Etap I - 12. kolejka | 29.11.2009 18:00
Sędziowie: Andrzej Walczak, Dariusz Nejman, Łukasz Andrzejewski | Komisarz: Eugeniusz Torchała

Asseco Prokom 2 Gdynia

Trener: Arkadiusz Korek. Asystent: Leszek Marzec

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Piotr Śmigielski 0 04:440/1 0.0   0/1 0.0         1 1           0 0
6 Tomasz Maryniewski DNP                                   
7 Paweł Bach 0 06:420/1 0.0   0/1 0.0     1 1 1 1           1 0
10 Aleksander Krauze 2 19:431/2 50.00/3 0.01/5 20.0     1 1 1 3 2 2       -2 0
11 Paweł Storożyński 27 36:229/10 90.00/3 0.09/13 69.29/10 90.03 5 8 1 2 7 4 2     29 0
12 Arkadiusz Kobus 4 01:361/1 100.0   1/1 100.02/2 100.0          1         4 0
13 Krzysztof Krajniewski 7 20:541/2 50.01/4 25.02/6 33.32/2 100.01   1 4 2 1 1 1     8 0
14 Piotr Wojdyr DNP                                   
15 Sławomir Sikora 17 35:167/11 63.6   7/11 63.63/3 100.0  7 7 6 4 5 7 8     27 0
16 Piotr Konsek DNP                                   
28 Łukasz Seweryn 21 37:471/2 50.04/7 57.15/9 55.67/7 100.01 1 2 2 3 4 1 1   1 21 0
34 Adam Hrycaniuk 22 36:569/9 100.00/2 0.09/11 81.84/8 50.03 8 11 5 4 8 3       29 0
Drużyna          
Suma 100 200:00 29/39 74.4 5/19 26.3 34/58 58.6 27/32 84.4 8 23 31 21 20 28 18 12   1 117  

Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Trener: Roman Skrzecz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Adrian Suliński 7 12:432/3 66.71/1 100.03/4 75.0     2 2 1 4   2 1     8 0
5 Michał Aleksandrowicz 10 23:225/7 71.4   5/7 71.4   2 2 4 3 5 2 2 1     14 0
6 Michał Świderski 2 13:150/1 0.00/2 0.00/3 0.02/2 100.0  1 1 2 3 1 2 1     1 0
8 Janavor Weatherspoon 17 27:178/10 80.0   8/10 80.01/1 100.02   2 2 1 5 4 1     16 0
10 Grzegorz Radwan 12 36:132/2 100.02/8 25.04/10 40.02/2 100.0      2 4 4         8 0
11 Tomasz Briegmann 20 22:418/10 80.01/2 50.09/12 75.01/2 50.01 4 5 1 3 3 3       19 0
12 Jakub Czech 0 03:05                        1 1     0 0
13 Dominik Czubek 1 07:100/1 0.00/4 0.00/5 0.01/2 50.0  1 1   1 2         -4 0
14 Grzegorz Malewski 14 36:555/8 62.51/6 16.76/14 42.91/2 50.0  5 5 4 4 1 1 2     15 0
17 Wojciech Fraś 6 17:191/1 100.0   1/1 100.04/4 100.0  1 1 1 3 2     1   9 0
Drużyna          
Suma 89 200:00 31/43 72.1 5/23 21.7 36/66 54.5 12/15 80 5 16 21 16 28 20 15 7 1   86