Elektrobud-Investment ZB Pruszków
83 : 58 28:16 | 16:8 | 24:20 | 15:14
Sędziowie: Jakub Kotulski, Damian Kuziora, Jan Kuniec | Komisarz: Marek Kozłowski

Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Trener: Bartłomiej Przelazły

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Adrian Suliński 14 22:031/1 100.04/5 80.05/6 83.3     3 3 4 2   1       19 0
6 Jakub Dłoniak 9 14:512/3 66.71/3 33.33/6 50.02/2 100.0  1 1 1 2 3 1 3     10 0
7 Kacper Krajewski 0 03:23                    1   1       -1 0
8 Łukasz Kok 0 02:35                        1       -1 0
9 Marcin Matuszewski 5 20:022/3 66.70/1 0.02/4 50.01/1 100.0  3 3 4 1   1 2     11 0
10 Rafał Urbaniak 6 17:153/7 42.90/1 0.03/8 37.5   3 5 8 1 1   2 1   1 9 0
11 Tomasz Briegmann 2 17:131/3 33.30/1 0.01/4 25.00/1 0.02 2 4 1 3 1         3 0
12 Daniel Wilkusz 12 17:574/5 80.01/3 33.35/8 62.51/2 50.01 1 2   4 1 4 2 1 1 9 0
13 Dominik Czubek 6 23:430/1 0.02/4 50.02/5 40.0     2 2 3 4   3 4     9 0
14 Grzegorz Malewski 19 19:408/11 72.71/2 50.09/13 69.2     5 5 2 1 2 1     1 21 0
15 Artur Bajer 6 22:293/5 60.0   3/5 60.0   1 4 5 2 2   1   1   11 0
17 Marcin Ecka 4 18:492/2 100.0   2/2 100.0     2 2 3 2 1   1     10 0
Drużyna          
Suma 83 200:00 26/41 63.4 9/20 45 35/61 57.4 4/6 66.7 7 28 35 21 23 8 16 13 2 3 110  

Asseco Prokom 2 Gdynia

Trener: Jan Jargiełło. Asystent: Janusz Kociołek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Tomasz Świętoński 3 17:580/2 0.01/4 25.01/6 16.7   2 1 3 4   1 6 1     0 0
6 Mateusz Kostrzewski 2 21:12   0/2 0.00/2 0.02/2 100.0  3 3       1       2 0
7 Paweł Bach 8 26:102/4 50.01/1 100.03/5 60.01/3 33.31 6 7   1 4 1   1   11 0
8 Kryspin Kalski 5 12:031/1 100.01/1 100.02/2 100.0         1     3       3 0
10 Aleksander Krauze 8 24:040/2 0.01/4 25.01/6 16.75/6 83.3          5 1 1     2 0
11 Jakub Załucki 4 24:161/3 33.30/4 0.01/7 14.32/2 100.0  1 1 1   3 3   1   -2 0
12 Igor Trela DNP                                   
13 Krzysztof Krajniewski 3 15:550/2 0.00/4 0.00/6 0.03/4 75.01   1   1 3 1 1   2 -3 0
14 Piotr Wojdyr 10 24:595/6 83.3   5/6 83.3   3 4 7   3 3 2   1   15 0
15 Sławomir Sikora 15 33:233/5 60.03/6 50.06/11 54.50/5 0.01 1 2 2 3 4 3 3     9 0
Drużyna          
Suma 58 200:00 12/25 48 7/26 26.9 19/51 37.3 13/22 59.1 8 16 24 8 8 23 21 6 3 2 37