Elektrobud-Investment ZB Pruszków
71 : 69 20:19 | 26:18 | 7:21 | 18:11
Sędziowie: Adam Krasuski, Sławomir Moszakowski, Robert Bieńkowski | Komisarz: Włodzimierz Narczyński

Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Trener: Bartłomiej Przelazły

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Adrian Suliński 13 28:071/2 50.03/4 75.04/6 66.72/2 100.02 2 4 1 2 2 1 2     17 0
6 Jakub Dłoniak 15 23:184/6 66.71/4 25.05/10 50.04/4 100.0  2 2 1 5 4         13 0
7 Kacper Krajewski DNP                                   
8 Łukasz Kok DNP                                   
9 Marcin Matuszewski 0 16:420/4 0.00/2 0.00/6 0.0   1   1 1 3   2       -6 0
10 Rafał Urbaniak 3 12:181/1 100.00/2 0.01/3 33.31/4 25.01 1 2   1 2   1     1 0
11 Tomasz Briegmann 12 34:104/11 36.40/3 0.04/14 28.64/5 80.03 7 10 3 3 4   2 3   19 0
12 Daniel Wilkusz 8 11:531/1 100.02/2 100.03/3 100.0                 1 1   10 0
13 Dominik Czubek 0 06:16   0/2 0.00/2 0.0         1 1           -1 0
14 Grzegorz Malewski 0 02:43              2 2               2 0
15 Artur Bajer 11 30:495/6 83.3   5/6 83.31/1 100.03 1 4   3 1 2 1     13 0
17 Marcin Ecka 9 33:443/9 33.31/3 33.34/12 33.3     3 3 8 5 3 2 2   3 12 0
Drużyna          
Suma 71 200:00 19/40 47.5 7/22 31.8 26/62 41.9 12/16 75 10 18 28 15 23 16 7 9 4 3 80  

Asseco Prokom 2 Gdynia

Trener: Jan Jargiełło. Asystent: Janusz Kociołek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Tomasz Świętoński 13 30:145/8 62.51/4 25.06/12 50.00/2 0.01 3 4 3 1 3 2     1 10 0
6 Mateusz Kostrzewski 17 33:035/6 83.31/2 50.06/8 75.04/4 100.03 2 5 1 1 3 2 1     20 0
7 Paweł Bach 0 04:14   0/1 0.00/1 0.0     1 1 1 1           1 0
8 Kryspin Kalski DNP                                   
9 Przemysław Zamojski 26 36:525/8 62.53/9 33.38/17 47.17/11 63.61 7 8 1 1 11 7 2 1 1 18 0
11 Jakub Załucki 6 21:130/1 0.02/5 40.02/6 33.3           3 1         2 0
12 Łukasz Paul 0 01:58                                0 0
13 Krzysztof Krajniewski DNP                                   
14 Adam Hrycaniuk 3 14:111/2 50.0   1/2 50.01/2 50.03 5 8   5 1 2       7 0
15 Sławomir Sikora 2 31:411/5 20.00/2 0.01/7 14.30/1 0.01 4 5 2 3 2 4 2   2 0 0
16 Adam Łapeta 2 26:341/4 25.0   1/4 25.0   3 3 6   1 2 3   2   4 0
Drużyna          
Suma 69 200:00 18/34 52.9 7/23 30.4 25/57 43.9 12/20 60 12 25 37 8 16 23 20 5 3 4 62