Elektrobud-Investment ZB Pruszków
85 : 73 25:25 | 15:15 | 25:18 | 20:15
Etap I - 16. kolejka | 20.12.2008 18:00
Sędziowie: Andrzej Karwowski, Jakub Kotulski, Piotr Kustosz | Komisarz: Jarosław Czeropski

Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Trener: Bartłomiej Przelazły

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Adrian Suliński 5 16:081/1 100.01/1 100.02/2 100.0     4 4 1   1 3       7 0
5 Michał Aleksandrowicz 5 23:522/3 66.70/2 0.02/5 40.01/2 50.0  1 1 2 1 2 1       3 0
6 Jakub Dłoniak 23 29:335/7 71.43/3 100.08/10 80.04/5 80.0  3 3   4 5 3 1   2 21 0
8 Łukasz Kok 0 00:240/1 0.0   0/1 0.0                   1   0 0
9 Robert Pacocha 8 19:493/4 75.00/1 0.03/5 60.02/2 100.0  1 1 5 1 2 3 1     10 0
10 Rafał Urbaniak 0 04:500/1 0.0   0/1 0.0     1 1   1   3       -3 0
11 Tomasz Briegmann 13 32:385/6 83.30/2 0.05/8 62.53/3 100.03 4 7   2 4 4 1 1 1 15 0
12 Daniel Wilkusz DNP                                   
13 Dominik Czubek 0 03:45              1 1   2           1 0
14 Grzegorz Malewski 12 25:296/7 85.70/1 0.06/8 75.00/1 0.02   2 1 1 1   2     14 0
15 Artur Bajer 4 16:392/3 66.7   2/3 66.70/1 0.01 2 3 3   1   1     9 0
17 Marcin Ecka 15 26:535/8 62.51/1 100.06/9 66.72/2 100.03 7 10 6 2 1 3 3     28 0
Drużyna          
Suma 85 200:00 29/41 70.7 5/11 45.5 34/52 65.4 12/16 75 9 24 33 18 14 17 20 9 2 3 105  

Resovia Rzeszów

Trener: Bogusław Wołoszyn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Mateusz Dworak DNP                                   
5 Sebastian Biela 2 22:431/3 33.30/2 0.01/5 20.0   2   2 3   2 1 4     6 0
6 Jaromir Szpyrka 6 13:55   2/2 100.02/2 100.0           3   1       5 0
7 Grzegorz Małecki 20 30:477/9 77.81/3 33.38/12 66.73/4 75.02 2 4 3 2 3 4 3   1 21 0
8 Krzysztof Winiarski DNP                                   
10 Paweł Serwoński DNP                                   
11 Mirosław Babiarz 19 32:334/7 57.13/4 75.07/11 63.62/2 100.01 1 2 4   3 2 4     23 0
12 Sebastian Balcerzak 12 32:433/6 50.01/8 12.54/14 28.63/4 75.0  1 1 1 3 2   1   1 4 0
13 Kacper Młynarski 3 23:20   1/3 33.31/3 33.3     1 1   2 2 1       1 0
14 Krzysztof Gorczyca DNP                                   
15 Paweł Rynkiewicz 7 22:012/2 100.01/6 16.73/8 37.5   1 1 2 1 4 1 2 1     4 0
17 Tomasz Włodarczyk 4 21:582/4 50.0   2/4 50.0     4 4   3 1 2   3   7 0
Drużyna          
Suma 73 200:00 19/31 61.3 9/28 32.1 28/59 47.5 8/10 80 6 10 16 12 17 14 13 13 3 2 71