82 : 81 19:24 | 16:19 | 16:10 | 22:20 | d: 9:8
AZS Radex Szczecin
Etap I - 12. kolejka | 20.12.2008 18:00
Sędziowie: Przemysław Jabłoński, Marcin Wasilewski | Komisarz: Jan Dłużyk

Tarnovia Tarnowo Podgórne

Trener: Jarosław Kędziora. Asystent: Wojciech Krajewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Paweł Mowlik 14 33:382/4 50.03/7 42.95/11 45.51/2 50.03   3   3 1 2       8 0
6 Sławomir Nowak 9 23:402/5 40.00/3 0.02/8 25.05/7 71.41 5 6 3 2 3 3 3     10 0
7 Michał Dudek 5 25:010/4 0.01/1 100.01/5 20.02/2 100.01 5 6 5 1 4 2 4     14 0
9 Tomasz Gierwazik 0 19:59   0/2 0.00/2 0.0     1 1 2     1       0 0
10 Mariusz Jończyk DNP                                   
11 Wiktor Wizerkaniuk 4 08:040/1 0.01/2 50.01/3 33.31/2 50.01 1 2   1 1         3 0
12 Karol Nowicki DNP                                   
13 Tomasz Semmler 6 38:310/1 0.02/8 25.02/9 22.20/2 0.02 4 6 3 4 1 6       0 0
14 Jakub Chmielewski 9 19:024/6 66.70/1 0.04/7 57.11/4 25.02   2     2   1   1 6 0
15 Adam Baganc 32 45:0010/14 71.43/5 60.013/19 68.43/6 50.04 10 14 1 3 2 3 4   1 39 0
16 Marek Łodyga 0 01:56   0/1 0.00/1 0.0                       -1 0
17 Albert Skowroński 3 10:090/3 0.01/1 100.01/4 25.0   1 1 2 1 1   1 2   1 4 0
Drużyna          
Suma 82 225:00 18/38 47.4 11/31 35.5 29/69 42 13/25 52 15 27 42 15 15 14 18 14   3 83  

AZS Radex Szczecin

Trener: Zbigniew Majcherek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Karol Pytyś 9 15:284/6 66.7   4/6 66.71/2 50.01 1 2   1   2       6 0
5 Marcin Jakubowski DNP                                   
6 Andrzej Karaś 8 22:010/1 0.02/6 33.32/7 28.62/2 100.0      2 3 2 2       3 0
7 Marek Łukomski 0 10:12              1 1 2 2           3 0
8 Michał Majcherek DNP                                   
9 Paweł Podgalski 8 22:574/5 80.0   4/5 80.00/1 0.0  4 4 2 4 1 1       11 0
10 Łukasz Biela 13 34:543/7 42.92/6 33.35/13 38.51/1 100.01 8 9 3 3 2 4 2 1   16 0
11 Maciej Sudowski 8 38:474/5 80.00/3 0.04/8 50.00/2 0.02 3 5   3 2 1 1 1   8 0
12 Maciej Majcherek 16 32:116/6 100.01/8 12.57/14 50.01/1 100.0  1 1 2 2   1 1     12 0
13 Maciej Kwietniewski 2 22:031/4 25.0   1/4 25.0         2 3   1 3     3 0
14 Tomasz Mrożek 17 26:271/1 100.05/10 50.06/11 54.5     3 3 2 4   5 2 1   15 0
15 Jakub Michalski DNP                                   
Drużyna          
Suma 81 225:00 23/35 65.7 10/33 30.3 33/68 48.5 5/9 55.6 4 21 25 15 25 7 17 9 3   77