PTG Sokół Łańcut
73 : 62 16:17 | 20:14 | 21:15 | 16:16
KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie
Etap I - 2. kolejka | 27.09.2008 17:30
Sędziowie: Jacek Rzeszotarski, Adrian Szczotka | Komisarz: Włodzimierz Narczyński

PTG Sokół Łańcut

Trener: Dariusz Kaszowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tomasz Pisarczyk 12 31:186/8 75.00/1 0.06/9 66.7   3 9 12 4 3 3 1 1 4 1 29 0
5 Paweł Podolec DNP                                   
6 Piotr Pazdan DNP                                   
7 Ireneusz Chromicz 0 20:03   0/1 0.00/1 0.0         3 1   3   1   0 0
9 Michał Kułyk 9 23:251/3 33.31/6 16.72/9 22.24/4 100.0  3 3 3 1 2 5 1 1 1 5 0
10 Bartosz Dubiel 12 23:054/7 57.11/2 50.05/9 55.61/2 50.02 1 3   5 2   2 2   14 0
11 Jacek Balawender 6 13:54   2/4 50.02/4 50.0     1 1   2   1 1     5 0
12 Adrian Mroczek-Truskowski 16 31:034/7 57.12/4 50.06/11 54.52/2 100.01 7 8 3 3 8 1 4   1 25 0
13 Wojciech Pisarczyk 0 11:140/1 0.00/2 0.00/3 0.0   1 2 3   3 1 1     1 -1 0
15 Dariusz Kołacz DNP                                   
16 Jaromir Szurlej 9 17:191/2 50.02/2 100.03/4 75.01/2 50.01   1 4 1 1 1 2     13 0
17 Łukasz Kwiatkowski 9 28:392/5 40.01/2 50.03/7 42.92/3 66.7  4 4 4 4 2 2 2   1 12 0
Drużyna          
Suma 73 200:00 18/33 54.5 9/24 37.5 27/57 47.4 10/13 76.9 8 27 35 21 23 19 15 13 8 5 102  

KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

Trener: Ireneusz Taraszkiewicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Krzysztof Samiec 8 22:461/1 100.02/5 40.03/6 50.0           1 1 1       4 0
5 Mariusz Matczak 7 15:102/4 50.01/1 100.03/5 60.0     1 1 2 1     1   1 9 0
7 Rafał Niesobski 9 21:041/1 100.01/5 20.02/6 33.34/6 66.7      2 5 6 1 1     5 0
11 Michał Sterenga DNP                                   
12 Jędrzej Jankowiak 6 20:070/1 0.01/2 50.01/3 33.33/4 75.01 4 5 1 1 2 3 1     7 0
13 Tomasz Wojdyła 3 38:021/7 14.30/2 0.01/9 11.11/1 100.02 13 15 3 2 3 2 2   2 13 0
14 Mateusz Skrzypczak DNP                                   
19 Łukasz Niesobski 8 14:053/4 75.0   3/4 75.02/2 100.0  1 1 1 1 3 1 1     9 0
20 Artur Grygiel 5 26:481/2 50.01/4 25.02/6 33.30/1 0.01 1 2   1 3 2 4   1 4 0
21 Jarosław Wilusz 6 13:152/4 50.0   2/4 50.02/2 100.01 1 2   3 2       2 6 0
24 Jakub Czech 10 26:454/13 30.8   4/13 30.82/3 66.73 2 5   4 3 2 1 5 2 9 0
77 Piotr Tarasewicz 0 01:58                                0 0
Drużyna          
Suma 62 200:00 15/37 40.5 6/19 31.6 21/56 37.5 14/19 73.7 8 23 31 9 19 23 12 11 5 8 66